Zákulisí ze stánku Manchesteru City, který navštívil i Hasselhoff

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Příjezd hostů ze Stoke. Příchod hvězd Manchesteru City. Odchod na rozcvičení. Přístup fotbalistů k přítomným dětem. Seřazení před příchodem na hřiště. Poločasový odchod do kabin i záběry po závěrečném hvizdu. To vše ukázala kamera umístěná uvnitř Etihad Stadium, kde hrají zápasy obhájci titulu.

Zákulisí ze stánku Manchesteru City, který navštívil i Hasselhoff
Jasné výhře City nad Stoke City přihlížel na Etihad Stadium i americký herec David Hasselhoff, jenž poté přišel za zážitek svěřencům kouče Manciniho poděkovat také do šatny.

Hvězda ze seriálů jako "Pobřeží hlídka" či "Knight Rider" přinesla Citizens více štěstí než přechozí návštěva v podobě Toma Cruise, který byl pozván na derby v Manchesteru, který Citizens výsledkově nevyšel.

"Posílám díky Manchesteru City. Klub má krásný stadion. Hráči předvedli skvělý výkon a jsem rád, že jsem pak mohl tým také pozdravit. Přeji jim jen to nejlepší, jsou to skvělí lidé. Líbí se mi, jak fanoušci zbožňují a povzbuzují své hráče. Oproti Americe je to hodně odlišné. Chtěl jsem vidět zápas City a sledovat jejich výhru a splnil se mi sen," pochvaloval si šedesátiletý Američan.

Jak už je vidno ze zákulisních záběrů z útrob Etihad Stadium, úřadujícímu šampionovi bude v nejbližší době chybět argentinský střelec Sergio Agüero, jenž musel z utkání chvíli po proměněné penaltě odstoupit.

"Při podobném typu zranění je velmi těžké určit délku léčby. Určitě nám bude chybět v sobotu a je otázkou, jestli bude moci na Arsenal. Jedná se o stehenní sval a v tomto případě se může situace změnit během osmačtyřiceti hodin. Moudřejší budeme ve čtvrtek," prozradil Manciniho asistent David Platt.