Dáme, dáme, dáme gól! Svou operu už má i fotbal...

Dáme, dáme, dáme gól! Svou operu už má i fotbal...

Takové divadlo jako "Dáme, dáme, dáme gól! - fotbalová opera" jste ještě nikdy neviděli. Poprvé v historii se na prknech, která znamenají svět, setkají skuteční fanoušci s herci a divadelními tvůrci.

Představení vzniklo na míru českému prostředí přímo v Divadle Archa. Hlediště Archy se promění v tribunu-jeviště, diváci zaujmou místo na pomyslném hřišti-jevišti. Zatímco diváci nespouštějí oči z jeviště-tribuny, kde vzniká celá řada komických situací, ale i situací plných dramatického napětí, oči herců na tribuně se upínají k pomyslnému utkání, které celé představení razantně frázuje. Fotbalová opera je představení plné hudby, zpěvu a strhujících choreografií, které vycházejí z reálné zkušenosti zúčastněných milovníků fotbalu.

Představení "Dáme, dáme, dáme gól! – Fotbalová opera" je poctou všem fanouškům, zároveň však není lhostejné k hrubým projevům, které fotbal bohužel také doprovází.

Tvůrci belgického divadla Campo po celou dobu přípravy představení konzultovali s odborníky na české fotbalové prostředí. Skupina vedla sérii divadelních dílen, na kterých pravidelně setkávali všichni zúčastnění - dobrovolníci z řad fanoušků i hráčů fotbalu, herci, studenti uměleckých škol a další zájemci.

Termíny představení (vždy od 20:00): 3., 4., 5. a 6. února 2013.

Pro více informací o vstupenkách atd. navštivte oficiální stránky Divadla Archa.