Krejčího repetice těší, Lafata vidí v pozvánce malou výhodu

Krejčího repetice těší, Lafata vidí v pozvánce malou výhodu

Mezi nominovanými reprezentanty na únorové Turecko je i dvojice sparťanských ofenzivních hráčů - Ladislav Krejčí a David Lafata, jenž to bere jako plus a další možnost rozehrání na Evropskou ligu.

"Pozvánka do reprezentace vždycky potěší. Jsem rád, že mě trenér po přátelském zápase se Slovenskem v Olomouci nominoval znovu. Snad jsem ho tedy na podzim nezklamal,“ těší Ladislava Krejčího, že se po úspěšném debutu znovu ocitl na Bílkově seznamu.

"Na utkání s Chelsea nás trenéři určitě dobře připraví, na tom účast mě a Davida na reprezentační akci nic nemění. Pro všechny je Evropská liga obrovská motivace do každého tréninku. Cítím, že už se hodně těší i naši fanoušci, to nás opravdu těší,“ vzkazuje sparťanským příznivcům, kteří už více než dva týdny před domácím zápasem s úřadujícím vítězem Ligy mistrů vyprodali Letnou.

"Místo jedné motivace teď mám dvě: být dobře připravený nejen na utkání s anglickým týmem v Evropské lize, ale také na sraz reprezentace,“ uvažuje na klubovém webu zimní posila z Baumitu Jablonec.

"Pokud bych se objevil na hřišti, měl bych na rozdíl od většiny spoluhráčů týden před Chelsea na svém kontě kvalitní zápas před zaplněným stadionem, to by možná mohla být trochu výhoda,“ přemýšlí útočník, který v pátečním zápase s Ružomberokem vstřelil první branku v rudém dresu.