Vízkovy tipy: Arsenal doma s Newcastlem nezaváhá

Jeden z favoritů anglické Premier League londýnský Arsenal bude chtít v sobotním utkání 13. kola porazit trápící se Newcastle. Chelsea musí na Stamford Bridge uspět proti zlepšujícímu se West Hamu a Milana Baroše s Aston Villou čeká zápas na horké půdě bojovného Wiganu. Bývalý reprezentant LADISLAV VÍZEK nabízí sázkařům i ostatním čtenářům eFotbal.cz své tipy, jak víkendové zápasy dopadnou.

Vízkovy tipy: Arsenal doma s Newcastlem nezaváhá
Kursy jsou převzaté z nabídky sázkové kanceláře Betway.com, komerčního partnera této rubriky.

Arsenal - Newcastle 1.30-4.75-9.00
Vízkův tip: 1
Arsenal je jasný favorit, v posledním zápase se chytil. Newcastle se trápí, nevyhrál už několik zápasů a potřebuje nutně bodovat, takže se bude chtít poprat o výsledek. Na Arsenal ale stačit nebude.

Sheffield - Man. United 8.50-4.50-1.33
Vízkův tip: 2
Zajímavý zápas, Sheffield je houževnaté mužstvo a rozhodně letos nemusí sestoupit. Manchester je rozjetý a ani bojovný Sheffield ho nedokáže zastavit.

Reading - Charlton 1.90-3.30-3.80
Vízkův tip: 0
Obě mužstva bojují o záchranu, Charlton je poslední. Reading posledně zvítězil, ale Charlton nesmí prohrát. Pokud by teď nedokázal vyhrát, měl by už téměř jistý sestup.

Portsmouth - Watford 1.57-3.60-5.75
Vízkův tip: 1
Domácí se potýkali s četnými zraněními, nicméně hrají velmi dobře a většina zraněných hráčů by se měla vrátit do sestavy. Portsmouthu se doma daří, měl by vyhrát.

Middlesbrough - Liverpool 3.25-3.25-2.10
Vízkův tip: 02
Boro porazilo Chelsea, bude mít chuť zdolat další silné mužstvo, ale na výhru nad Liverpoolem to stačit nebude. "Reds" určitě neprohrají, ačkoliv se jim nijak zvlášť nedaří.

Manchester City - Fulham 2.10-3.30-3.60
Vízkův tip: 1
Dvě zvláštní mužstva, čeká je těžký zápas, osobně bych se bál na tento zápas vsadit. Manchester City by měl doma vyhrát.

Everton - Bolton 2.20-3.20-3.05
Vízkův tip: 2
Everton je doma velmi nepříjemný, Bolton teď v několika zápasech ztratil body, ale venku hraje dobře. Hosté jsou mužstvem, které dokáže z minima vytěžit maximum a myslím si, že to dokáží i na hřišti Evertonu.

Chelsea - West Ham 1.23-5.50-10.00
Vízkův tip: 1
Chelsea je o třídu lepším mužstvem, Drogba hraje v životní formě. Doma je Chelsea téměř neporazitelná a ani zlepšená hra West Hamu, kterou předvádí v posledních zápasech, nebude na Chelsea stačit.

Blackburn - Tottenham 2.45-3.20-2.70
Vízkův tip: 2
Tottenham se poslední dobou výrazně zlepšil, Blackburn hraje poháry a působí přehraně. Zkusím zariskovat a vsadím si na překvapení, protože se mi zdá, že Tottenham má lepší formu.

Wigan - Aston Villa 2.45-3.20-2.70
Vízkův tip: 1
Aston Villa teď málo prohrává, ale její fotbal se mi vůbec nelíbí, Milan Baroš bohužel vysedává na lavičce a je otázka, jestli mu vstřelený gól v utkání s Dánskem pomůže. Wigan má dravé útočníky. Doma vyhraje, protože se zápasy v domácím prostředí nemá problémy.

[ 17. 11. 2006 - eFotbal.cz l Foto: Reuters ]