Sňozík: Příčiny svého odchodu z Bohemians 1905 znám

Není to dlouho, co se sedmatřicetiletý Radek Sňozík nechal slyšet, že by rád svou dlouhou kariéru jednou ukončil v Ďolíčku, ve kterém působil od roku 2006. Po událostech z posledního týdne už se mu to však nepovede a až bude jednou odcházet do profesní penze, dres opětovně prvoligových Bohemians 1905 na sobě mít nebude.

Sňozík: Příčiny svého odchodu z Bohemians 1905 znám
Jeho konec přišel nečekaně: "Je to čerstvé, nechtěl bych se k tomu v tuhle chvíli vracet. V nejbližší budoucnosti vydáme nějaké vyjádření. Já znám příčiny svého odchodu, ale přes noviny to nechci v současnosti vůbec rozebírat. Vše se dozvíte. Uvidíme, co k tomu řekne klub," uvedl v rozhovoru pro idnes.cz někdejší brankář Tachova, Rakovníka či Příbrami.

Zranění, které si dnes již bývalý svěřenec kouče Jozefa Webera přivodil na startu jara, by podle jeho slov na konec spolupráce s tradičním pražským klubem mít vliv nemělo: "To zranění nemělo na můj konec žádný vliv. Znemožnilo mi to chytat dva až tři týdny, pak jsem normálně mohl nastoupit do zápasu, ale šanci už jsem nedostal. Věděl jsem, že problém je někde jinde," pokračoval v interview autor několika branek včetné jednoho prvoligového zásahu.

O konci hráčské kariéry však nemůže být řeč: "Končit rozhodně nechci a vůbec ne takhle. Mám stále chuť chytat. Věřím, že nějakou nabídku dostanu. Uvidíme, jestli to bude první liga, druhá liga či jinde. To je v současnosti otevřené a pár hodin potom, co jsem v jednom klubu skončil, je těžké říct, kam moje kroky povedou. Loni jsem měl i nějaké nabídky ze zahraničí. Otázka je, jestli je to ještě aktuální," uzavřel na stránkách idnes.cz oblíbenec fanoušků Bohemians Praha 1905.

Sňozík oblékl naposledy dres "Klokanů" 24. března letošního roku ve Znojmě, kde se také po půlhodině hry zranil a byl střídán Havránkem. Dohromady si tedy v sezóně připsal 20 startů.