Překvapení: Scholes odmítl funkci v Manchesteru

Přestože se funkcí ve vedení anglického Manchesteru United ujali jeho bývalí hráči Ryan Giggs a Phil Nevill, třetí do party Paul Scholes podobnou nabídku odmítl a dal svému dlouholetému chlebodárci košem.

Překvapení: Scholes odmítl funkci v Manchesteru
Scholes odmítl možnost být jedním z týmu trenérů „Rudých ďáblů“, který si sestavuje nový manažer David Moyes. Místo toho zvolil osobní život, když chce více času trávit se svou rodinou, kterou během profesionální kariéry pochopitelně zanedbával.

Scholes se v květnu podruhé a naposledy ve své kariéře rozhodl ukončit profesionální kariéru a čekalo se, že osmatřicetiletá ikona klubu bude na Old Trafford působit i nadále, opak je však pravdou, alespoň prozatím.

„Mluvil jsem s Paulem Scholesem a ten mi řekl, že chce více času trávit se svou rodinou. Přesto bylo z jeho strany znát, že chce Manchesteru pomoci. Telefonicky jsem s ním hovořil hodinu nebo dvě, nyní se ale chce věnovat rodině. Až bude připraven, tak se určitě vrátí,“ oživil naděje fanoušků United Moyes, jenž je rád, že má za svými zády v trenérském týmu i mladé trenéry jako jsou Giggs a Neville.