Bayern v přípravě dál válí, rozstřílel Hamburk

Bayernu Mnichov se v přípravě pod novým trenérem Josepem Guardiolou daří skvěle. V sobotním semifinále Telekom Cupu porazil v utkání hraném na 2x30 minut Hamburk s Jaroslavem Drobným v brance jasně 4:0. V nedělním finále narazí Bayern na domácí Borussii Mönchengladbach, která porazila ve druhém semifinále turnaje Borussii Dortmund 1:0.

V souboji Borussií dal jediný gól zápasu až v poslední minutě z pokutového kopu domácí Filip Daems. Mönchengladbach si tak zahraje nedělní finále od 18.30 hodin proti Bayernu Mnichov.

Ten totiž následně snadno porazil Hamburk. Už ve dvanácté minutě se prosadil Jerome Boateng, který uspěl až při třetí dorážce po závaru v pokutovém území soupeře.

Ve 41. minutě utkání se po krásné akci na jeden dotek trefil Mandžukič po přistrčení Ribéryho. Vzápětí zvyšoval už na 3:0 pro bavorský tým přízemní střelou s falší Toni Kroos. Čtvrtý gól přidal hlavou Müller. V brance Hamburku nastoupil český brankář Jaroslav Drobný, ale inkasoval hned čtyřikrát.