Kalas opět nastoupil za Chelsea a pomohl k drtivé výhře

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Chelsea zvládla i další přípravný zápas na asijském turném a opět u toho bylo české duo Petr Čech – Tomáš Kalas, které nastoupilo do druhého poločasu. Když už se zdálo, že česká reprezentační jednička udrží čisté konto, tak se v nastaveném čase trefil Fadhli Shas. I tak ale Chelsea vyhrála jasně 4:1.

Úřadující vítěz Evropské ligy začal svižně. V šesté minutě se po pravé straně prořítil De Bruyne a poslal míč do vápna, kam si už nabíhal Traore, jenž v obtížné pozici dokázal zamířit přesně k levé tyči a skórovat.

Po půlhodině hry prodloužil hlavou míč Lukaku, čehož využil De Bruyne a nechytatelnou střelou pod břevno z hranice vápna zvýšil vedení Chelsea na 2:0. Radost z branky si však talentovaný hráč dlouho neužil, brzy totiž musel pro zranění střídat.

Do šaten se šlo za tříbrankového vedení pro evropský celek. V nastaveném čase první půle totiž vyzrál na ofsajdovou past domácího celku Lukaku a tváří v tvář gólmanovi se nemýlil. Poslední branku Chelsea vstřelil v 88. minutě Moses, když gólman propustil jeho nepříliš prudkou střelu za svá záda.

Přípravné utkání:

Malajsie XI - Chelsea 1:4

Branky: 90. Shas - 6. Traore, 29. De Bruyne, 45+3 Lukaku, 88. Moses

Chelsea první poločas: Schwarzer - Ivanovic, Chalobah, Terry, Bertrand - Van Ginkel, Essien - Traore, De Bruyne (Feruz 31), Hazard - Lukaku.
Chelsea druhý poločas: Čech - Walace, Kalas, Cahill, Cole - Van Ginkel (McEachran 66), Ramires - Moses, Hazard (Piazon 66), Schurrle - Ba.