Spurs chtějí za Balea přes 3 miliardy, Velšan už toho má dost!

Spurs chtějí za Balea přes 3 miliardy, Velšan už toho má dost!

Osud hvězdy londýnského Tottenhamu Garetha Balea je stále nejasný. Sám hráč má však jasno. Chce z White Hart Lane pryč! Vedení klubu totiž podle něho nedodrželo svůj slib a on sám už v dresu Spurs pokračovat nechce. Celá situace ještě vygradovala poté, co Tottenham odmítl nabídku Realu Madrid ve výši 81 milionů liber a požaduje ještě o více jak 20 milionů liber více!

Skoro 2,5 miliardy korun se zdálo anglickému celku za svou hvězdu málo! Přitom by šlo o největší přestup v celé historii, i Cristiano Ronaldo vyšel madridský celek před čtyřmi lety levněji!

Podle serveru goal.com se již velšský reprezentant sešel s šéfem „Kohoutů“ Danielem Levym a svůj názor mu od plic řekl. Podle Balea mu Levy slíbil odchod za dvou podmínek. Tou první bylo, že se klub nekvalifikuje do Ligy mistrů, což se Tottenhamu nepovedlo. Tou druhou pak byla zajímavá nabídka. Podle Balea je 2,5 miliardy korun již nabídkou dostatečnou.

Spurs si však své hvězdy cení více, přesněji řečeno na 103 milionů liber, což je v přepočtu skoro 3,1 miliardy korun. Do toho však Real nepůjde, nicméně je ochoten nabídnout 86 milionů liber a argentinského levého záložníka Angela Di Maríu k tomu.

Čtyřiadvacetiletý levý záložník v uplynulých sezonách prokazuje vynikající formu, čehož si nemohli nevšimnout zástupci předních evropských velkoklubů včetně Realu, jenž je nejvážnějším zájemcem o služby mladého borce a svými neustále se zvyšujícími nabídkami dál Tottenham i Balea dráždí.

Manažer Tottenhamu Andre Villas-Boas však zůstává klidný. "Gareth je v Tottenhamu pod smlouvou. Na toto téma jsme spolu měli i schůzku, ale žádný zásadní výstup z ní nebyl. Gareth je vynikající hráč, jenž za sebou má mimořádnou sezonu a my jsme s nim maximálně spokojeni," řekl AVB.

Trpělivost Realu však není nekonečná a podle španělských médií vyslali zástupci "Bílého baletu" Baleovi jasný vzkaz. "Teď nebo nikdy. Další šanci na přestup do Realu už mít nebudeš!"

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.