Rýsuje se v Bratislavě nová práce pro Chovance?

Jak je známo, sedminásobný šampion našich východních sousedů Slovan Bratislava přišel po rychlém vypadnutí z předkola Ligy mistrů a špatném startu do Corgoň ligy o trenéra Samuela Slováka a nyní hledá náhradu.

Rýsuje se v Bratislavě nová práce pro Chovance?
Dočasným pověřením vést úřadujícího slovenského mistra byl Jozef Valovič, nicméně jak připomíná portál sme.sk, vedení mužstva, ve kterém působí také exsparťanský záložník Igor Žofčák či čeští hráči Pavel Fořt a Jiří Kladrubský, usilovně pracuje na získání nového stratéga.

"Dočasně znamená na krátké období, tedy do středy, čtvrtka, možná o něco déle," citoval portál sme.sk viceprezidenta a generálního ředitele Slovanu Petra Kašpara.

Mediální spekulace posadily na uvolněnou lavičku třiapadesátiletého Jozefa Chovance, který je po dubnovém ukončení svého exotického angažmá v Bani Yas volný a má slovenské kořeny.

"Jméno Chovance se objevilo mezi vytipovanými," přiznal na stránkách sme.sk funkcionář nejslavnějšího slovenského celku na adresu bývalého kouče české reprezentace, Sparty či Krasnodaru.

[img id="25186"]