Jak Heynckes donutil bránit Ribéryho a Robbena? Nový Hattrick to ví

Jak Heynckes donutil bránit Ribéryho a Robbena? Nový Hattrick to ví

Ve čtvrtek 8. srpna vpadne na trh další várka nekopromisní nálože fotbalového čtení s názvem Hattrick. Tentokráte bude věnována startu nového ročníku Gambrinus ligy, ale nebude to pouze o domácí nejvyšší soutěži. Co vše tedy čtenář dostane?

- 100 stran za nezměněnou cenu!

- Speciální příloha LIGOVÝ PRŮVODCE 2013/2014.

- Šestnáct plakátů všech ligových klubů, kompletní soupisky, přehledné mapy stadionů, prognózy, přehled největších letních přestupů, historická tabulka a rekordy Gambrinus ligy, tipy a analýzy respektovaného televizního komentátora Fandy a Nova Sportu Tomáše Radotínského.

Hvězdný Brazilec Neymar na titulní straně a v rubrice IDOL nejen o tom, jak bude či nebude fungovat v Barceloně jeho spolupráce s Lionelem Messim.

- Nezvykle otevřené interview s extrenérem Bayernu Mnichov Juppem Heynckesem mj. o tom, jak donutil Ribéryho a Robbena bránit, a proč bere měsíční důchod jen ve výši 217 eur.

- Profil Pavla Vrby. Příběh o tom, zda z úspěšného trenéra mistrovské Viktorie Plzeň může vyrůst český Ferguson.

- Maxiplakát s kompletním jízdním řádem nové ligové i mezinárodní sezony, vhodný do vaší oblíbené hospody či sportbaru.

- Čerstvé plakáty finalistů červnového Poháru FIFA 2013 – národních mužstev Brazílie a Španělska.

- Zpěvačka Lucie Vondráčková se sice díky svému životnímu partnerovi Tomáši Plekancovi více vyzná v ledním hokeji než ve fotbale, ale i tak v rubrice DOTAZNÍK vypráví o tom, kterému českému fotbalovému klubu letos gratulovala přímo z koncertního pódia.

- Měsíční postřehy JK (Jiřího Kubíčka), tak zní název nového seriálu magazínu HATTRICK, v němž vás bude olomoucký rebel a bývalý potrestaný místopředseda FAČR a ředitel Sigmy Olomouc pravidelně seznamovat se svými originálními názory na momentální dění v českém fotbale.

- Proč vyfasovali fanoušci Viktorie Plzeň hnědou a fandové pražské Sparty červenou kartu? Odpoví KARETNÍ MARIÁŠ, což je nová rubrika HATTRICKU. A kdo „získal“ za červen a červenec roku 2013 žlutou a zlatou kartu? Hláškou měsíce se opět, už podruhé za sebou, blýskl nový místopředseda FAČR Roman Berbr. Jakou, to zjistíte v srpnovém HATTRICKU!

- V KVÍZU si tentokrát ověříte své znalosti o dvacetileté historii Gambrinus ligy.

- O obřím československém skandálu „Adidas-Puma“ na MS 1970 v Mexiku, po němž byli všichni hráči tehdejší ČSSR vyhozeni z reperezenatace a kvalifikaci ME muselo hrát až tehdejší „céčko, barvitě vypráví rubrika STORY HATTRICKU.

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. A pozor: prvních padesát nových předplatitelů získá zdarma knihu: BLÁŽA, MOJE PRAVDA o ligovém brankáři Jaromíru Blažkovi! Více na www.hattrick.cz a www.predplatne.cz

[img id="42537"]