Chcete vidět hvězdami nabitý střet Bayernu s Chelsea zdarma?

Chcete vidět hvězdami nabitý střet Bayernu s Chelsea zdarma?

[hot]SOUTĚŽ[/hot] Nový soutěžní ročník 2013/2014 už se pozvolna rozjíždí. Hádáme, že nikdo nebude protestovat, když povíme, že nejsledovanějším soubojem právě probíhajícího léta bude zápas o evropský Superpohár, jehož hostí v pátek 30. srpna 2013 pražský Eden a ve kterém na sebe narazí vítěz Ligy mistrů Bayern Mnichov a šampion Evropské ligy Chelsea.

Nejlepší tým uplynulé sezóny Bayern Mnichov, jenž letos ohlásil útok na rekordních pět trofejí, se na české půdě nepředstavil velmi dlouho. Když naposledy do Prahy zavítala Chelsea, z Letné si odvezla těsnou výhru nad Spartou.

Duel bude pikantním i z toho důvodu, že se proti sobě na lavičkách postaví José Mourinho a Josep Guardiola, tedy rivalové, kteří se potkávali už v Primera División v rámci ostře sledovaných "El Clásic" mezi Realem a Barcelonou.

A nyní už k samotné soutěži o dva lístky, v souvislosti s níž můžeme prozradit, že nezůstane jen u ní a později si zasoutěžíme také o lupeny na pražské tréninky obou mužstev. Kromě správného zodpovězení otázky je podmínkou účasti být (nebo stát se) na Facebooku fanouškem eFotbal.cz.

Účastí v soutěži rovněž souhlasíte s pravidly uvedenými zde. Platí pouze jeden hlas z jednoho emailu a uzávěrka je v pondělí 19. srpna. Hodně štěstí!

[CODE][/CODE][img id="42471"][img id="42665"]