Gedeon nedělal z remízy tragédii. Je začátek soutěže, uvedl

Kapitán Dukly Patrik Gedeon byl po utkání 6. ligového kola s Mladou Boleslaví zklamaný, že jeho tým doma neudržel vedení a po brance z 89. minuty remizoval 1:1. Zkušený záložník ale nedělal tragédii ze ztráty výhry ani z nepříliš povedeného startu pražského celku do sezony. Nějaké body prý mužstvo z Julisky určitě ještě nasbírá.

Gedeon nedělal z remízy tragédii. Je začátek soutěže, uvedl
"Mám takový pocit, že po dvou letech v lize, kdy jsme si ve všech zápasech vybrali štěstí, se od nás teď odvrací," řekl Gedeon novinářům. "Dostat gól ke konci je strašná smůla. Měli jsme to dobře rozehrané. Kdybychom to potvrdili... Néstor má na 2:0 jasnou střelu a vymýšlí úplně nesmyslné věci. Zápas jsme měli dotáhnout do vítězného konce," doplnil osmatřicetiletý středopolař.

Dukla vedení neudržela, Boleslavi opět zařídil bod Nešpor

Soupeř z města automobilů měl podle něho velkou kvalitu, přestože se do největších šanci dostal až v závěru. "Oni už pak asi neměli co ztratit a vrhli se do útoku. Právě z těch brejků jsme mohli výhru potvrdit, což se nám nepovedlo. Za to jsme byli potrestaní," litoval Gedeon.

"Ať je to jak chce, tak Boleslav je výborné mužstvo. Přijeli sem dneska vyhrát a byli nepříjemní. Štajner, Jarolím jsou výborní hráči, kteří umějí podržet balon. Musíme to ale dneska brát jako ztrátu," doplnil trojnásobný reprezentant.

Dukla zatím neprožívá povedený start do sezony. Z šesti kol vyhrála jen nad Olomoucí a celkem nasbírala šest bodů. "My byli pokorní vždycky, i když jsme vyhrávali. Neprohráli jsme s dobrým mužstvem, měli jsme sice na vítězství, ale tragédii z toho dělat nebudeme. Ty body jsou potřeba, ale stále je začátek soutěže a doufám, že ještě nějaké nasbíráme," řekl Gedeon.

Před duelem s Mladou Boleslaví byl na Julisce oceněn za jubilejní 250. ligový start, v bohaté kariéře by rád ještě nějaké přidal. "Chtěl jsem tu metu 300 zápasů, ale to se mi už asi nepodaří. Pokud té třístovky dosáhnu, tak pak skončím úplně," doplnil s úsměvem bývalý hráč Slavie, Blšan nebo Mostu.