Pět gólů za 18 minut!

Pět gólů  za 18 minut!

Nečekaně rázné vyústění přineslo dnešní hanácké derby ve 4. kole MSFL. Až do poloviny druhého poločasu souboje fotbalistů Prostějova s HFK Olomouc byl na ukazateli skóre bezbrankový stav, ten se ale potom začal velmi rychle měnit ve prospěch exdruholigového celku. Holičtí nastříleli během pouhých osmnácti minut pět branek, a tak před 670 šokovanými diváky deklasovali domácí mužstvo 5:0. Pro HFK to znamenalo paradoxně teprve první vítězství.

Rozdílem pět branek skončil rovněž souboj Orlové se slováckou rezervou. Orlovští slávisté vyhráli 6:1.

Ve stínu dvou výrazných výsledků Hulín porazil 2:0 Kroměříž a minimálně do neděle se ujal vedení v tabulce, zatímco poražená Hanácká Slavia naopak klesla na její dno. Dosud vedoucí týmy Sigmy Olomouc B a Zábřehu však mají k dobru nedělní zápasy.

Týž počet devíti bodů jako vedoucí Hulín má aktuálně také druhá Opava, jež porazila před 911 diváky 3:0 Uničov.

Z poslední příčky se odlepil Hlučín a v souboji s třebíčským nováčkem mu k tomu stačila domácí remíza 1:1. Stejný výsledek vzešel i z měření sil Mikulovic s Břeclaví.