Ramires do Realu, Draxler do Chelsea a Llorente do Arsenalu?

Ramires do Realu, Draxler do Chelsea a Llorente do Arsenalu?

O čem se v závěru pracovního týdne v Evropě mluví a píše? Třeba o údajných barcelonských myšlenkách na Aritze Adurize z Bilbaa, Neriho Cardoza z Monterrey a dokonce Miroslava Kloseho z Lazia Řím. Vzhledem k věku se však jejich stěhování na Camp Nou nezdá příliš pravděpodobné. Jaké střípky z posledních spekulací zahraničních médií už by mohly být postaveny na reálnějších základech?

Do pěti let prý vznikne superliga těch nejmocnějších...

Arsenal chce Llorenteho na hostování

Osmadvacetiletý španělský útočník Fernando Llorente se sice snaži udělat dojem v Serii A teprve krátce, ale v týmu "Staré dámy" zatím dostávají více prostoru jiní útočníci. Situaci sleduje Wengerův Arsenal, který uvažuje o jeho lednovém hostování.

Real hlásí zájem o Lewandowského

Polský reprezentant Robert Lewandowski se sice zdá být předurčen k přestupu do Bayernu Mnichov, se kterým se má dohodnout na budoucí spolupráci v lednu příštího roku, nicméně do neoficiální zákulisní soutěže o jeho podpis se vložil také Real Madrid.

Ancelottiho zajímá Ramires

"Bílý balet" uvažuje také o záložníkovi Chelsea Ramiresovi, protože už myslí na budoucnost po odchodu momentálního dlouhodobého maroda Xabiho Alonsa. Dokonce by se něco ohlo stát již v lednovém přestupovém okně.

Opustí Schieber Dortmund?

Čtyřiadvacetiletý Julian Schieber by mohl v zimním termínu opustit úřadujícího německého vicemistra Borussii Dortmund. Důvodem je pravidelné zápasové vytížení, protože v Signal-Iduna-Parku bývalý hráč Stuttgartu či Norimberku nehraje. Vše pozorně mapuje Hannover, který by mu prostor dal.

Zenit chce zpět Škrtela

Zenit Petrohrad je s liverpoolským stoperem Martinem Škrtelem spojován již řadu měsíce, podle tisku už by však mohlo přituhovat. Přední ruský celek plánuje do "návratu ztraceného syna" investovat 19 milionů eur a do ruské Premier League ho přivést již v prvním měsíci příštího kalendářního roku. Jen připomínáme, že za osmadvacetiletého beka zaplatili "Reds" Petrohradu na začátku roku 2007 10 milionů eur.

Chelsea půjde do Draxlera

José Mourinho je známý tím, že rád nakupuje v bundelize a příkladů by bylo hned několik. Jeho Chelsea nyní touží po vycházející hvězdě německého fotbalu Julianu Draxlerovi ze Schalke 04 a v zimním termínu údajně pošle do Gelsenkirchenu první nabídku ve výši 30 milionů eur. Talentovaný záložník je spojován také s Manchesterem City a Arsenalem.

Bude mít UEFA odvahu vyřadit Real, Barcu a další zadlužené kluby z Ligy mistrů?


[img id="37843"]