Ronaldo může ještě klidně zářit 7 let, předpovídá fyzioterapeut

Ronaldo může ještě klidně zářit 7 let, předpovídá fyzioterapeut

Ne všechny reakce na Ronaldovu novou smlouvu snů až do roku 2018 vyvolaly nadšení. Objevily se i kritické hlasy, které krok Realu zpochybňovaly. Na San Bernabéu ale dobře vědí, co mají ve svých rukou a zřejmě se nespletli.

Bude mít UEFA odvahu vyřadit Real, Barcu a další zadlužené kluby z LM?

Už tehdejších přestupových 94 milionů eur určitě nebyly peníze vyhozené do vzduchu. Ronaldo je součástí "Los Blancos" od roku 2009 a od svého příchodu vstřelil v barvách svého zaměstnavatele 214 branek a od podpisu vynechal pouhých 27 zápasů, což je bilance, jež má určitě spíše než ke skleněnému blíže k železnému muži.

Pochybovačům o výhodnosti dlouhodobé smlouvy osmadvacetiletého borce odpověděl hráčův dlouholetý fyzioterapeut z portugalského národního mužstva Antonio Gaspar, jenž zná tělo a fyzickou kondici světoznámého borce jako nikdo jiný. On je v tomto směru optimistou...

"Myslím, že sportovec jako on si snadno může udržet současnou výkonnost až do třiatřiceti let. V jeho případě se dokonce domnívám, že nebude nic neobvyklého, pokud se udrží na vrcholu sil i déle - až do pětatřiceti. Je to super atlet, v tomto směru ční vysoko nad průměrem a je to také velký profesionál, který o sebe dokonale pečuje a má jak správné stravovací návyky, tak správný přístup při rekonvalescencích. Real Madrid jednoduše ví, co dělá. Není to hazard, Ronaldo bude hrát svou nejlepší hru až do konce smlouvy," ubezpečil Gaspar.

Jak platný je skórující Ronaldo Realu? Neskutečně...

[img id="34990"]

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.