Zubizarreta: Kdokoliv z Barcelony je lepší než Ronaldo, i Tello

Barcelonský ředitel Andoni Zubizarrety se zařadil na seznam těch, kteří škádlí Cristiana Ronalda. Chválil největší ofenzivní hvězdu Lionela Messiho či jeho krajana na trenérské lavičce Gerarda Martina, ovšem pro ikonu konkurenčního Realu žádná pozitivní slova neměl a zřejmě mu něčím leží v žaludku.

Zubizarreta: Kdokoliv z Barcelony je lepší než Ronaldo, i Tello
Vše o Lionelu Messim

"Víme, kam pod vedením Martina jdeme. Naše hra má tempo, neopouštíme svůj vlastní styl. Neuznáváme vítězství bez pěkné hry. To je naše barcelonská značka. A Martino to pochopil velmi rychle," chválil nástupce Vilanovy dvaapadesátiletý někdejší brankář, jenž byl dlouholetou oporou španělské reprezentace.

Proti AC Milán prý navíc na Camp Nou viděl starého dobrého Lionela Messiho, jenž už čtyřikrát triumfoval anketě "Zlatý míč": "Messi ukázal charakter. Na hřišti příkladně pracoval," potěšilo nynějšího funkcionáře katalánského velkoklubu, který hájil svatyni Barcy v letech 1986 - 1994.

Vše o Cristianu Ronaldovi

Ronaldo prý nejdražšímu fotbalistovi soudobé fotbalové scény nesahá ani po pověstné kotníky: "Nejlepší je Messi, tečka. A Ronaldo? Jakýkoliv hráč FC Barcelona je lepší než Ronaldo. I Cristian Tello je o hodně lepší," nebral si servítky Zubizarreta.

Jen pro připomenutí - dvaadvacetiletý útočník Tello, jenž si loni připsal sedm branek ve dvaadvaceeti startech, nastoupil v letošním ročníku La Ligy v základní sestavě pouze dvakrát a dohromady během osmi startů nasbíral 208 herních minut. Na první gól sezóny stále čeká.

Video: Arsenal vyloupil Dortmund, Chelsea táhl Eto´o a Barcu Messi