Fiaska lídrů v ČFL

Fiaskem týmů z čela tabulky skončilo 15. kolo ČFL. Již v sobotu druhý Převýšov odjel s prázdnou z Kunic, dnes vedoucí Čáslav neuspěla na hřišti nováčka Meteoru a třetí Sparta B podlehla doma Chrudimi. Celá první polovina tabulky se tak vtěsnala do čtyřbodového rozpětí. Čáslav sice zůstala na prvním místě, vede však už jen o bod před novou dvojicí pronásledovatelů Kolín - Jirny.

Fiaska lídrů v ČFL
Meteoru jde k duhu angažmá nového trenéra Františka Kopače. Pod jeho vedením Libeňští před týdnem vyhráli v Králově Dvoře a dnes doma porazili i lídra soutěže z Čáslavi 1:0. Jedinou branku vstřelil stoper Daňhel.

Na Strahově se hrálo v husté mlze a sparťanská rezerva podlehla Chrudimi 1:3. Strůjcem úspěchu hostujícího týmu byl autor dvou branek exsparťan Radim Holub, jenž v úterý oslavil 38. narozeniny. S celkově třinácti góly je zároveň nejlepším střelcem třetí nejvyšší soutěže.

Kolín zvítězil 2:0 na hřišti předposledních Horních Měcholup a Jirny si přivezly tři body z Roudnice nad Labem, kde vyhrály 3:2. Podobně jako Sparta B dnes přišly o dosavadní domácí neporazitelnost i Karlovy Vary, jež podlehly 0:1 Zápům.

ČFL - 15. kolo:

Meteor Praha - Čáslav 1:0 (0:0)
Sparta B - Chrudim 1:3 (1:1)
Karlovy Vary - Zápy 0:1 (0:0)
Horní Měcholupy - Kolín 0:2 (0:1)
Roudnice nad Labem - Jirny 2:3 (2:2)