Jarolím v Budějovicích skončil. Jeho rozhodnutí, řekl Poborský

Na jihočeském Střeleckém ostrově neskončil pouze trenér Pavel Hoftych, ale i sedmatřicetiletý záložník Lukáš Jarolím, jenž tak oblékal dres Dynama pouhého půl roku. Veterán odehrál za Budějovice 10 utkání, v nichž zaznamenal jeden gól z penalty.

Jarolím v Budějovicích skončil. Jeho rozhodnutí, řekl Poborský
Zlín potvrdil Pulpita, ve vedení však došlo k zemětřesení...

"Na začátku letošní sezony byl bez angažmá a na začátku září se s vedením Dynama dohodl na smlouvě. „Už při podpisu smlouvy jsme si řekli, že si po podzimní části sezony sedneme a řekneme si, zda bude Lukáš pokračovat i na jaře. Na začátku tohoto týdne nám Lukáš oznámil, že se rozhodl působení v Dynamu ukončit. Každopádně mu za jeho služby pro Dynamo moc děkujeme a přejeme jen to nejlepší,“ řekl na webu skcb.cz generální manažer Dynama Karel Poborský, od jehož podřízených se ve FNL čekalo více a nynější páté místo je po nadějném rozjezdu zklamáním.

Jak připomínají klubové stránky, Lukáš Jarolím odehrál první zápas za Dynamo 7. září na hřišti Vltavínu. S ním v sestavě se Dynamu celkem dařilo. Během deseti zápasů Jihočeši šestkrát vyhráli, dvakrát remízovali a dvakrát prohráli.

Budějovice odvolaly Hoftycha

Ostřílený fotbalista s minulostí ve Slavii, Sientě, Slovácku či Fürthu stihl vstřelit za Dynamo jeden gól z pokutového kopu na hřišti Třince, nerad bude ale naopak vzpomínat na poslední podzimní zápas na Žižkově, kdy za stavu 1:0 pro domácí pokutový kop neproměnil.

Dres by mohl v zimním termínu údajně měnit i jeho mladší bratr David Jarolím.

Postup je naším cílem až v příští sezóně, tvrdí kouč Žižkova