Přijde Baník o Engelmanna i Fantiše?

Český reprezentant do jednadvaceti let Antonín Fantiš má na Bazalech smlouvu jen do konce právě probíhající sezóny. Podle kuloárních informací je ve hře jeho přestup do jablonecké Chance arény - je však otázkou, jestli k němu dojde v lednu, nebo až v letním termínu přes sezónou 2014/2015.

Přijde Baník o Engelmanna i Fantiše?
Ordoš: Se Sigmou by nic neudělali ani Mourinho nebo Ancelotti

V Ostravě nemusí zůstat ani další mladý borec Vojtěch Engelmann, který byl na podzim nejlepším střelcem Svědíkova souboru. Stačí, aby přesvědčil trenéra Luboše Kozla, že patří do úzkého týmu domovské Dukly a Baník přijde také o něj...

"Engelmann se vrací k nám do Dukly. Trenér chce mít před začátkem zimní přípravy k dispozici všechny hráče. Teprve následně rozhodneme o tom, koho uvolníme na hostování a koho si necháme. Ale pokud bychom se v Engelmannově případě znovu rozhodli pro hostování, vzhledem k tomu, že v Ostravě dostával příležitost, bychom Baník asi znovu upřednostnili," ozřejmil na stránkách Deníku Sport sportovní ředitel aktuálně čtvrtého celku prvoligové tabulky Günter Bittengel.

Ostravský šéf Petr Šafarčík pak odmítl, že by už byl s Jabloncem na Fantišově přesunu domluven: "Situace je stále stejná, Tonda je hráčem Baníku. Nic se prozatím nezmění, uvidíme, jak se bude celá věc vyvíjet dál,“ doplnil na stránkách stejného média funkcionář týmu, který bude na jaře bojovat o udržení nejvyšší soutěže.

Liga zažila nejofenzivnější podzim v historii. Co návštěvnost?