Radovi se vrátí do přípravy 4 hráči, Jinoch mluví o dvou posilách

Jihlava měla během podzimu rozeseto ve Fotbalové národní lize, Corgoň lize a druhé nejvyšší turecké soutěži hned sedm hráčů, což je její rekordní číslo. většina z nich se však na Vysočinu vrací a pokusí se přesvědčit nového trenéra Petra Radu, že do prvoligového kádru patří.

Radovi se vrátí do přípravy 4 hráči, Jinoch mluví o dvou posilách
Rada jako garance první ligy...

"Matúš Marcin, Muris Mešanović, Tomáš Kučera a Lukáš Kryštůfek se vrací ze svých podzimních hostování a nebudou na startu přípravy v Jihlavě chybět. Zatím neplánujeme, že by se na zimní blok do prvního týmu posunul některý hráč z kádru juniorky. Turecké hostování útočníka Arnolda Šimonka je nastavené do 30. června příštího roku a do stejného data se prodlouží i působení středopolaře Davida Vacka v druholigovém Ústí nad Labem. Levý obránce či záložník Jan Dobrovolný ukončil hostování ve Frýdku-Místku a nyní si hledá nové druholigové působiště. Na jaře v ČFL setrvají pravý bek Vojtěch Šandera (Čáslav) a zkušený útočník Tomáš Sedláček (Převýšov),“ prohlásil na klubovém webu sportovní manažer Josef Jinoch.

Vomáčka a spol. končí v Baníku. Slončík mluví o šesti novicích

Zimní přípravu však nezačne stoper Petr Tlustý, jenž absolvoval operační zákrok a mimo hru bude minimálně do poloviny ledna. Žádné převratné změny se podle funkcionáře neudějí, nicméně jeden dva hráči zřejmě přijdou: "Prvoligový kádr přes zimu nečeká výrazná proměna, věříme v kvalitu stávající soupisky. Přesto nezůstane jen u návratů z hostování, neboť pracujeme na zkvalitnění sestavy na dvou postech sestavy,“ pokračoval na stránkách fcvysocina.cz Jinoch.

Kde bude Sparta pilovat kondici a kde herní záležitosti?

Ofenzivní univerzál Jindřich Kučera a levý zadák Jan Urbánek ale zřejmě u jihlavského jara nebudou, neboť usilují o angažmá ve druholigové Vlašimi. Jejich případné hostování by se mělo dotáhnout v prvním měsíci roku 2014.

Česká liga není špatná, škodí jí ale sudí!