Jak a proč došlo k odhalení orgií reprezentantů s prostitutkami v hotelu Praha

[hot]PSALI JINDE[/hot] Jelikož máme Silvestra, můžeme si dnes dovolit leccos, třeba konečně odhalit, proč a za jakých okolností došlo v březnu 2007 po letenské kvalifikační prohře s Německem (1:2) k legendární pitce a orgiím českých reprezentantů s prostitutkami v dejvickém hotelu Praha, který bude naštěstí co nevidět zaslouženě zbořen. Okolnosti této zajímavé kapitoly české fotbalové historie objevil autor se záhadným jménem Maxim Čáp ve fotbalovém bestselleru roku 2013 s názvem „Silnější pes“ v necenzurované kapitole „Cherchez la femme“ („Za vším hledej ženu“). Tomáš Ujfaluši tehdy slavil narozeniny na pokoji číslo 433, jenže v hotelu slídily zuřivě reportérky z bulvárního deníku Šíp. Postavy jsou maskovány v „Silnějším psu“ pseudonymy, určitě je ale dokážete snadno rozluštit.

Jak a proč došlo k odhalení orgií reprezentantů s prostitutkami v hotelu Praha
Kdo neskáče, není Čapoun aneb Který komentátor fandí Spartě a který Bohemce

CHERZEZ LA FEMME

„Vo tom, jak naši slavný reprezentanti rádi jezděj na srazy, protože si tady vodpočinou a přijdou na jiný myšlenky, protože je tady skvělá parta, jsem si přečet spousty nudnejch rozhovorů. Z velký části pokryteckejch a vylhanejch.

Přitom si tu kluci vždycky bez přísnýho klubovýho dohledu s chutí zachlastali a některý i víc. Dělo se to za Máchaly, za starýho Maďarina, za Pepy Schovanýho i za dědka Broukavýho. Novináři to dobře věděli, ale drželi s klukama basu a ty jim za to dávali vochotnějc rozhovory. Byla to fakt prča, když byl Schovanej zalezlej v tom bejvalym komančskym hnusnym dejvickym hotelu a dole na Červenym vrchu v tom totalitním sídlištním nočním podniku chlastali borci se lvíčkem na prsou. Tam s oblibou prej chodíval i Magvan Kofi. Jó, to jen barmanskej týpek, co na něj letěj ženský. Kamarád do každýho deště..

Někdy to bylo dost těžký, zvlášť když některý borci, který na chlast normálně nebyli zvyklí, udrželi v kritický chvíli líp balon než moč.

Za Broukavýho to bylo stejný, i když na place ten jeho mančaft dlouho válel. Milovník červenýho vína, kterej nikde nikdy nevylez z hotelu, protože nemá rád sluníčko, si dal svý vínečko, usnul a myši měli na pokojích pré. Nebo vyrazili na lov do bordelu do centra. Vyhlášenýho průseráře Honzu Šimáčka nachytali v průběhu jednoho srazu novináři v bordelu v pražskejch Holešovicích. Tam, jak blízko Vltavy seděj ty holky vystavený v bytovejch buňkách jako v Red Light Districtu v Amsterdamu. No co, šli si tam taky ze služby ulevit a potkali se ve dveřích. Napsali vo tom sice do novin, ale hráče nejmenovali. A velkej kapitán Pavka Medvědů pak vyšetřoval, kdo to byl. To musela bejt taky velká sranda!

Celý článek si můžete přečíst Hattrick.cz.