Končit se mu nechce. Jaké úmysly má na klubové úrovni Pirlo?

Jaká bude budoucnost čtyřiatřicetiletého italského reprezentanta Andrea Pirla v Juventusu Turín, který si kráčí v aktuální sezóně 2013/2014 pro třetí Scudetto v řadě?

Končit se mu nechce. Jaké úmysly má na klubové úrovni Pirlo?
Přestup na Old Trafford? To by byla sebevražda

Kontrakt s obhájcem italského titulu vyprší Pirlovi za pár měsíců v červnu 2014. Jak vedení, tak samotný tvůrce hry, však mají zájem o prodloužení smlouvy, jejíž nové znění by mohlo italskou hvězdu zdržet v Turíně minimálně do roku 2016.

Není to tak dávno, co tiskem prolétly zprávy o tom, že by si mohl Pirlo "na stará kolena" vyzkoušet Premier League, nebo že by se mohl krátkodobě objevit v Madridu, kde ho měl údajně chtít jeho bývalý kouč z AC Milán Carlo Ancelotti. Pravda však byla jinde...

Naštvaný Gattuso: Pokud mi dokážou ovlivňování, tak se zabiju

"Moje úmysly jsou jasné. Chci zůstat v Juventusu. V příštích dnech se střetnu s vedením klubu a budeme mluvit o pokračování spolupráce. Určitě se ještě nechystám ukončit kariéru," prozradil mistr světa z roku 2006, který má na kontě i dva triumfy v Lize mistrů.

"Stará dáma" by měla jednat i o Paulu Pogbovi, kolem kterého slídí celá řada zájemců a nejspíš se mu budou muset vylepšit podmínky. Jak připomíná list La Gazzetta dello Sport, na konci února pak čekají nejlepší italský klub posledních let debaty o turínské budoucnosti úspěšného trenéra Conteho.

Allegri: Tohle byly mé rozhodně poslední vánoce v AC Milán