První gól Ronalda v roce 2014? Brankář neměl čisté svědomí

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Středeční program španělského Královského poháru Copa del Rey nabídl čtyři osmifinálové souboje a v akci byl také Real Madrid na čele s čerstvým držitelem Zlatého míče Cristianem Ronaldem, který se po domácí dvougólové výhře představil na půdě Osasuny.

Zahraniční poháry: postupy Atlétika, Lazia, Fulhamu i Paříže

"Bílý balet" naposledy prohrál na konci října roku 2013. Tehdy podlehl v "El Clásicu" na Camp Nou domácí Barceloně 1:2 a od té doby táhl sérii šestnácti zápasů bez porážky. Neúspěch aktuálně třetího celku Primera División se neočekával ani v Pamploně.

Favorita dvojzápasu poslal do vedení po dvaceti minutách hry osmadvacetiletý portugalský reprezentant Ronaldo, jenž se trefil z přímém kopu a pro kterého to byla první soutěžní branka kalendářního roku 2014. Pro Osasunu to však byla špatná zpráva - pakliže chtěla stále pomýšlet na postup, musela by Ancelottiho družině s Casilassem v brance nasázet čtyři góly a ani jednou neinkasovat.

Zhruba deset minut po změně stran o sobě dal gólově vědět argentinský záložník Di María a klub z hlavního města jasně demonstroval, že pakliže se v Copa del Rey zrodí nějaké překvapení, na úkor úřadujících vicemistrů La Ligy to nebude. Real nakonec pronikl do další pohárové fáze s celkovým skóre 4:0.