TV přenosy? FA Cup, start bundesligy a finále Tipsport ligy

TV přenosy? FA Cup, start bundesligy a finále Tipsport ligy

Jak se již stalo na eFotbal.cz tradicí, pravidelně dostáváte rozpis živých televizních přenosů. Níže před vámi leží program na sedm následujících dní. A na co se můžete těšit? Mimo jiné na zápasy anglického FA Cupu, úvodní jarní kolo bundesligy s Bayernem nebo finále zimní Tipsport ligy.

Co Čapoun a spol. "neustrážili" aneb Komentátorské nesmysly

PONDĚLÍ 20. LEDNA

21.00: West Bromwich Albion – FC Everton (utkání 22. kola anglické Premier League) – Slovak Sport TV 2.

ÚTERÝ 21. LEDNA

20.40 (výkop 20.45): AS Řím - Juventus Turín (utkání čtvrtfinále Italského poháru/Coppa Italia) – Digi Sport.
20.45: West Ham United – Manchester City (odvetné utkání semifinále Anglického ligového poháru/Capital One Cupu) – Slovák Sport TV 2.
23.10 (relive, výkop 21.00): Espanyol Barcelona – Real Madrid (úvodní utkání čtvrtfinále Španělského královského poháru/Cop del Rey) – Digi Sport.

STŘEDA 22. LEDNA

20.45: Manchester United - Sunderland (odvetné utkání semifinále Anglického ligového poháru/Capital One Cupu) - TV Tipsport, Slovak Sport TV 2.
20.45: Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam (utkání čtvrtfinále Nizozemského poháru) - TV Tipsport.
20.55: Paris Saint Germain - Montpellier (utkání čtvrtfinále Francouzského poháru) - TV Tipsport.
22.00: Levante - FC Barcelona (úvodní utkání čtvrtfinále Španělského královského poháru/Copa del Rey) - TV Tipsport, Digi Sport.
1.00: Corinthians - Paulista Jundai (utkání brazislké regionální ligy) - TV Tipsport.

ČTVRTEK 23. LEDNA

21.00: Atlético Madrid - Athletic Bilbao (úvodní utkání čtvrtfinále Španělského královského poháru/Copa del Rey) - TV Tipsport.

PÁTEK 24. LEDNA

12.00: Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha (první utkání semifinále Tipsport zimní ligy v Berouně) - TV Tipsport, záznam na ČT Sport 21.40.
14.30: Baník Ostrava - Vysočina Jihlava (druhé utkání semifinále Tipsport zimní ligy v Berouně) - ČT Sport.
20.25 (výkop 20.30): OSC Lille – Rennais (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.
20.30: Borussia Mönchengladbach – Bayern Mnichov (utkání 18. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.45: Brentford – Gillingham (utkání 27. kola třetí anglické ligy) – Slovak Sport TV 1.
21.00: Celta Vigo - Betis Sevilla (utkání 21. kola španělské La Ligy) - TV Tipsport.
21.40 (relive, výkop 10.30): První utkání semifinále Tipsport zimní ligy v Berouně – ČT Sport.

SOBOTA 25. LEDNA

13.40 (výkop 13.45): AFC Bournemouth – FC Liverpool (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
14.00: Bohemians Praha 1905/Dukla Praha - Baník Ostrava/Vysočina Jihlava (finále Tipsport zimní ligy v Berouně) - ČT Sport.
15.30: Borussia Dortmund – Augsburg (utkání 18. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15.55 (výkop 16.00): Bolton – Cardiff City (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
16.00: Real Madrid – Granada (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Sport 2,TV Tipsport.
16.00: Celta Vigo - Real Madrid (utkání 21. kola španělské La Ligy) - Sport 2, TV Tipsport.
17.55 (výkop 18.00): SSC Neapol – Chievo (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport.
18.00: Valladolid - Villarreal (utkání 21. kola španělské La Ligy) - Sport 2, TV Tipsport.
18.25 (výkop 18.30): Stevenage – FC Everton (utkání 4. kola Anglického poháru /FA Cupu) – NOVA Sport.
18.30: Eintracht Franfkurt nad Mohanem – Hertha Berlín (utkání 18. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.00: FC Valencie - Espanyol Barcelona (utkání 21. kola španělské La Ligy) - Sport 2, TV Tipsport.
20.40 (výkop 20.45): Lazio Řím - Juventus Turín (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport.
22.00: FC Sevilla – Levante (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Sport 2, TV Tipsport.
22.40 (relive, výkop 20.00): FC Nantes – Stade Remeš (utkání 22. kola francouzské Ligue 1)– Digi Sport.


NEDĚLE 26. LEDNA

12.00: Alméria - Getafe (utkání 21. kola španělské La Ligy) - TV Tipsport.
12.25 (výkop 12.30): Hellas Verona – AS Řím (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport.
12.30: Vitesse Arnhem – NEC Nijmengen (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 2.
13.55 (výkop 14.00): Sheffield United – FC Fulham (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
14.55 (výkop 15.00): Cagliari – AC Milán (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport.
15.30: Werder Brémy – Eintracht Braunschweig (utkání 18. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
16.25 (výkop 16.30): FC Chelsea – Stoke City (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
17.00: Osasuna Pamplona - Athletic Bilbao (utkání 21. kola španělské La Ligy) - TV Tipsport.
17.30: HSV Hamburk – Schalke 04 (utkání 18. kola německé budensligy) – Eurosport 2.
17.30: (relive, výkop 15.00): Inter Milán – Catania (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport.
19.00: Rayo Vallecano – Atlético Madrid (utkání 21. kola španělské La Ligy) - Sport 1.
18.00: RSC Anderlecht - Club Bruggy (utkání kola 23. belgické Jupiler League) - Slovak Sport TV 1.
19.00: Rayo Vallecano - Atlético Madrid (utkání 2+. kola španělské La Ligy) - Sport 1, TV Tipsport.
20.40 (výkop 20.45): AC Fiorentina – FC Janov (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport.
21.00: FC Barcelona - FC Málaga (utkání 21. kola španělské La Ligy) - Sport 1, TV Tipsport.
23.10 (relive, výkop 21.00): AS Monaco – Olympique Marseille (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

PONDĚLÍ 27. LEDNA

22.00: Real Sociedad San Sebastian - Elche (utkání 21. kola španělské La Ligy) - Sport 1, TV Tipsport.