PSG znovu nadělovalo, gólostroj proti Nantes řídil Ibrahimovič

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Pětibodový náskok si na čele francouzské ligy udrželi hráči Paris Saint-Germain. Obhájce titulu si v domácím prostředí bez výraznějších problémů poradil v zápase 21. kola francouzské ligy s Nantes, které si odvezlo pětigólový debakl. Hvězdou zápasu se stal Zlatan Ibrahimovič, který si kromě dvou branek připsal i jednu asistenci.

PSG poslal do vedení už po deseti minutách stoper Thiago Silva, do konce prvního poločasu se prosadil ještě Ibrahimovič, když proměnil pokutový kop.

Také po změně stran padaly góly jen do sítě Nantes. V 58. minutě vedli domácí už o čtyři góly, u trefy Cavaniho si Ibrahimovič připsal asistenci a po hodině hry přidal svůj druhý gól. Švédský kanonýr zpečetil výhru PSG 5:0 sedmnáctou brankou v probíhající sezoně.

Svěřenci kouče Laurenta Blanca si udrželi pětibodový náskok na druhé Monaco, které si po trefách Kurzawy a Ocampose přivelzo tři body z Toulouse. Třetí příčka patří Lille.

Francouzská liga - 21. kolo:

Remeš - Lyon 0:2 (25. Lacazette, 84. Fofana)
Toulouse - Monako 0:2 (36. Kurzawa, 88. Ocampos)
Paris St. Germain - Nantes 5:0 (36. z pen. a 64. Ibrahimovic, 10. Thiago Silva, 51. Motta, 58. Cavani)