Everton si odvezl z území Vydry, Anelky a spol. jen bod...

Everton si odvezl z území Vydry, Anelky a spol. jen bod...

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Everton přijel na stadion The Hawthorns v roli mírného favorita. Domácí West Bromwich Albion, který nastoupil s ofenzivními tykadly Vydrou a Anelkou, měl za sebou dvě porážky, liverpoolský celek zase dvě výhry a obě s čistým kontem.

Koubek: Kouči Evertonu se dokonce líbili i někteří naši hráči

Dotyčnou skutečnost podtrhovalo i postavení v tabulce, rozdíl dvaceti bodů a pouhé dvě porážky z jednadvaceti utkání Martínezova celku, což je bilance, kterou se v Premier League žádný jiný tým včetně lídra pyšnit nemohl. Hosty navíc hnala dopředu motivace, že by se v případě tříbodového zisku opět dostali před svého městského rivala na čtvrté místo, které bude na konci ročníku zaručovat předkolo Ligy mistrů.

V prvním dějství padl jeden gól. Ve 41. minutě se o něj postaral Belgičan Mirallas, jenž překonal brankáře Fostera po přiťuknutí krajana Lukaka.

Jedna branka padla i ve druhém poločase a tentokráte se o to k velké radosti přítomných 24 184 diváků zapříčinili svěřenci trenéra Pepe Mela - na počátku akce byl Morrison a a míč za Howarda pak dostal uruguayský reprezentant Diego Lugano.

Everton tak po dělbě bodů zůstal na šestém místě, West Bromwich, za který odehrál český reprezentant Vydra pouze úvodních pětačtyřicet minut, se bodově dotáhl na třinácté Stoke City. Albion má nejvíc remíz v Premier League (10), Everton je v této statistice hned za ním (9).

Premier League - 22. kolo:


West Bromwich Albion - Everton 1:1 (0:1)

Branky: 75. Lugano - 41. Mirallas.

Šlágr ovládla Chelsea: Eto´o sestřelil United hattrickem!


Wenger: Velké přestupy nechystáme, skvělé hráče máme i na lavičce


[CODE][/CODE]