Juventus v poháru dohrál, z kola ven ho poslal římský Gervinho

Juventus v poháru dohrál, z kola ven ho poslal římský Gervinho

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Italský pohár dospěl do čtvrtfinále, které otevřel souboj na římském Olympijském stadionu mezi domácím AS a hostujícím Juventusem, čili dvěma aktuálně nejlepšími celky Serie A, které prohrály za dvacet zápasů pouze jednou.

První půle skončila ve "věčném městě" bez branek. V té druhé se na premiérový zápis do střelecké listiny čekalo dlouho, ale síť se přeci jen rozvlnila, o což se po Strootmanově asistenci postral reprezentant Pobřeží slonoviny Gervinho.

Řím, který měl šestapadesátiprocentní úspěšnost držení míče, tak dokázal Juventus vyřadit a oplatil mu jasnou ligovou prohru 0:3 z úvodu měsíce. "Stará dáma", které nepomohli ani střídající Tévez s Llorentem, si v novém kalendářním roce 2014 připsala první porážku.

V dalších dnech narazí AC Milán na Udinese, Fiorentina na Sienu a Neapol na Lazio.

Coppa Italia:


AS Řím - Juventus 1:0 (0:0)

Góly: 78. Gervinho.

AS Řím: De Sanctis - Maicon, Benatia, Torosidis, Leandro Castan - De Rossi, Nainggolan, Strootman, Florenzi - Totti, Gervinho. Trenér: Garcia.

Juventus: Storari - Barzagli, Bonucci, Chiellini, Peluso - Pirlo, Vidal, Marchisio, Isla - Quagliarella, Giovinco. Trenér: Conte.

Bez Cavaniho s Lavezzim je silnější Neapol i Hamšík


[CODE][/CODE]