Hattrick hledá 100 nejlepších hráčů historie. Co nabízí únorové číslo dál?

Hattrick hledá 100 nejlepších hráčů historie. Co nabízí únorové číslo dál?

První Hattrick roku 2014 bude v prodeji od čtvrtka 13. února i se dvaceti stranami ligového speciálu "Jaro 2014", v níž budou k nalezení aktuální soupisky 16 týmů i tipy na jejich umístění. A co bude obsahovat dále?

Holub: I v ČFL se dá vydělat, musíte ale hodně vyhrávat

- DE LUXE: PROČ JE BOSÁK TELEVIZNÍM KRÁLEM A „LASIČKA“ ČAPOUN VŽDY PROKLOUZNE SE VŠEMI SVÝMI KLIŠÉ? Zevrubná exkluzivní analýza výkonů, předností a nešvarů českých televizních komentátorů, spolukomentátorů a expertů – jejich TOP 10, TOP 5 a TOP 3.

- NOVÝ PĚTIDÍLNÝ SERIÁL HATTRICKU: TOP 100 nejlepších světových fotbalistů historie - vyhraje Pelé, Maradona, či Messi?

- MAXIPLAKÁTY – nový vítěz Zlatého míče FIFA 2013 CRISTIANO RONALDO v portugalském dresu a LOS MS 2014 v Brazílii do vašeho sportbaru.

- „Jsem na komplikace zvyklý,“ říká v exkluzivním INTERVIEW HATTRICKU nový trenér českého národního týmu PAVEL VRBA.

- „Proč vyhrál Zlatý míč FIFA 2013 Cristiano Ronaldo? A byla anketa „cinklá“, když u hlasujících novinářů na celé čáře zvítězil Franck Ribéry? Čtěte v rubrice IDOL.

- TOP 10 českých zimních přestupů vyhrál návrat TOMÁŠE NECIDA do Slavie – rozstřílí se zase v „Cirkuse Eden“?

- „I čeští hráčští agenti musejí pracovat podle norem EU,“ tvrdí v rubrice KAUZA Pavel Paska.

- Unikátní historické miniplakáty československých (a českých) účastníků MS 1934 až MS 2006 (I. DÍL).

- Krásná česká fotbalová reprezentantka a sparťanka ADÉLA PIVOŇKOVÁ se představila v nové rubrice FOTBALISTKA MĚSÍCE. Chce poprvé v historii českého ženského fotbalu postoupit na MS 2015 do Kanady!

- FOTEM MĚSÍCE se stal svalovec DAVID BECKHAM v roli instalatéra.

- V obnovené rubrice APERITIV najdete mj. TOP 5 nejšílenějších HLÁŠEK rebela ZLATANA IBRAHIMOVIČE.

- RADIM HOLUB, někdejší hvězda pražské Sparty, Jablonce a Hradce Králové, hraje v třetiligové Chrudimi a vede tabulku střelců ČFL. O tom, jak se mu daří a co by chtěl dělat v budoucnosti, se dozvíte v rubrice HVĚZDY V ÚSTRANÍ.

- Měsíční postřehy JK (Jiřího Kubíčka), tak zní název oblíbeného seriálu magazínu HATTRICK, v němž vás olomoucký rebel a bývalý potrestaný místopředseda FAČR a ředitel Sigmy Olomouc pravidelně seznamuje se svými originálními názory na momentální dění v českém fotbale. V šestém díle mj. přirovnává Peltu s Berbrem k Babišovi a tvrdí, že sparťanský majitel Křetínský musí díry v letenském rozpočtu látat ze svého.

- Proč vyfasovali fotbalisté FC Barcelona žlutou kartu? Odpoví KARETNÍ MARIÁŠ, což je nová rubrika HATTRICKU. Kdo „získal“ za leden a začátek února 2014 hnědou, červenou a zlatou kartu a který výrok zvítězil v rubrice „Hláška měsíce“? Zjistíte to v únorovém HATTRICKU!

- V KVÍZU si tentokrát ověříte své znalosti o startující GAMBRINUS LIZE.

- Herec David Novotný alias Jarda Kužel si pochvaluje zimní přípravu svého letenského týmu: „A teď musíme konečně udržet svůj podzimní náskok!“ Vůdce slávistického kotle Lukáš „Strašák“ Vala je po podzimním rozhořčení před jarem už zase optimisticky naladěn a těší se na Necida s Pitákem. A Plzeňák Kovi vítá ve Štruncových sadech nového kouče Dušana Uhrina mladšího. Přečtěte si v oblíbené rubrice HYDEPARK v části „Blogy známých fanoušků“.

- DO KARTOTÉKY si přidáte slavného německého kanonýrka z Lazia Řím Miroslava Kloseho, který touží po rekordu na MS, coby LEGENDU a Jacka Wilsherea, mladého anglického reprezentanta z Arsenalu, coby TALENT.

- STORY HATTRICKU se věnuje ojedinělému příběhu zemřelé „Černé perly Mozambiku“, jednomu z nejlepších fotbalistovi všech dob, portugalskému příteli Josefa Masopusta EUSÉBIOVI.

Reprezentantka Pivoňková: Poslední rok nám jde Sparta se vším vstříc


[img id="43989"]