Třesk v Interu: Zanetti, Samuel, Ranocchia i Cambiasso mizí?

Pamatujete na ročník 2012/2013 a ostudné deváté místo Interu Milán? V aktuálním ročníku už by to "Nerazzurri", kteří momentálně sídlí na páté příčce, jež jim zaručuje účast v Evropské lize, opakovali jen neradi. Jaké jsou na stadionu Giuseppe Meazzy poslední novinky?

Třesk v Interu: Zanetti, Samuel, Ranocchia i Cambiasso mizí?
Capello se opřel do Juventusu. Začne válka italských trenérů?

Ve slavném milánském klubu po mnoha letech skončil technický ředitel Marco Branca, jehož úkoly převezme sportovní ředitel Piero Ausilia, jenž podle informací fcintermilano.com podléhá generálnímu řediteli Marcu Fassonemu.

A teď už k hráčskému kádru. V mužstvu trenéra Waltera Mazzarriho by měl do čtyř týdnů prodloužit stávající smlouvu dvaatřicetiletý argentinský kanonýr a nejlepší střelec mužstva s jedenácti ligovými zásahy Rodrigo Palacio, jehož aktuální dohoda ho v Interu váže do června 2015.

Inter bude chtít za pár měsíců uplatnit opci na osmadvacetiletého portugalského beka Rolanda, jenž zatím v Itálii hostuje z Porta. Slavný italský klub by měl poslat "Drakům" čtyři až pět milionů eur, ještě se ovšem musí domluvit se samotným obráncem.

Video: Inter zaskočil Fiorentinu

Symbol Říma Totti nejlepším italským hráčem všech dob?

V létě 2014 by pak měli v Miláně skončit tři velezkušení borci z Argentiny. Třiatřicetiletý záložník Esteban Cambiasso, jenž je v posledních letech obrovskou oporou, už se údajně nebude hodit kouči do jeho plánů, čtyřicetiletá klubová legenda Javier Zanetti by se měl přesunout do vedení a pětatřicetiletý stoper Walter Samuel, který toho v rozehrané sezóně moc neodehrál, možná odejde do Fiorentiny, která se o něj zajímala již v posledním lednovém přestupovém okně.

Obrana Interu by vůbec mohla projít velkým generálním úklidem - pokračovat v modročerném dresu by totiž nemusel ani šestadvacetiletý italský reprezentant Andra Ranocchia, o něhož stojí Antonio Conte v Juventusu Turín. Podle některých hlasů z Apeninského poloostrova je dokonce jeho budoucí přesun do mužstva "Staré dámy" jistý na devětadevadesát procent.

Neznámá fakta: Co nevíte o Giggsovi, Xavim, Messim a dalších?