Balotelli si vyhodil rameno, fotbal šel stranou, ale na ping-pong si čas našel

Mario Balotelli se vrací po zranění ramene zpět do týmu AC Milán. Dva zápasy se dával do kupy, a to i trochu prapodivným způsobem, neboť v době své rekonvalescence se pochlubil na twitteru fotkou, kde si dokonce střihne mač v ping-pongu. U Balotelliho se žádným výstřelkům nelze divit, často na sebe poutá pozornost nejrůznějšími způsoby.

Balotelli si vyhodil rameno, fotbal šel stranou, ale na ping-pong si čas našel
50 nejlepších klubů světa? Před United jsou Liberec i Plzeň

Trenér Clarence Seedorf nejspíše kalkuluje se svou oporou, neboť se ho nerozhodl ani nikterak potrestat. Třiadvacetiletý útočník si zranění přivodil v úvodním osmifinále LM proti Atléticu Madrid, kde jeho tým nakonec podlehl 0:1. A právě zmíněná fotografie podráždila italská média, která se netajila rozhořčením, zda hráč bere léčbu zcela vážně.

Nizozemský trenér následně komentoval událost slovy: „Nejsem tu proto, abych říkal lidem, jak používat vlastní způsoby komunikace. To, z čeho se dělá v Itálii zpráva, mě netrápí. Je to tak triviální věc. Koho zajímá, jestli hrál stolní tenis? Absolvoval šestihodinovou léčbu," nechal se slyšet Seedorf, jenž vede desátý tým italské tabulky od poloviny ledna.

Balotelli si už v letošním roce stihl vykoledovat pokutu 10 tisíc eur za nevhodné posunky k fanouškům Cagliari. Své city projevil i v závěru zápasu s Neapolí, kdy ho Seedorf stáhl po nepřesvědčivém výkonu ze hřiště a on se rozplakal na lavičce. Veřejnost jistě už dychtivě očekává, s čím se bývalý hráč Interu Milán a Manchesteru City blýskne na poli excesů příště.

Moyes: Absolutně nepochybuju, že tady za čas opět uvidíme skvělý vítězný tým