Iniesta: Ať si nikdo nemyslí, že nás Real snadno porazí

V neděli se budou zraky milionů fanoušků po celém upínat do Madridu. Na Santiago Bernabéu přivítá domácí Real v dalším prestižním souboji svého úhlavního rivala a nepřítele Barcelonu. Pokud hráči katalánského velkoklubu pomýšlejí na zisk bodů, budou muset podat proti rozjetému „Bílému baletu“ výkon blížící se k dokonalosti.

Iniesta: Ať si nikdo nemyslí, že nás Real snadno porazí
Kdo bude dalším střeleckým rekordmanem svého klubu?

„Budeme muset odehrát téměř perfektní duel, protože soupeř nás k tomu donutí. Ale jsme v dobré formě, může vyhrát. Je to mimořádně důležitý zápas také z hlediska postavení v tabulce,“ nechala se slyšet jedna z opor Barcelony Andrés Iniesta.

Tomu se svými spoluhráči patří v tabulce španělské Primera División před vzájemným duelem třetí místo, na vedoucí Real ztrácejí čtyři body. Do konce soutěže zbývá odehrát deset kol .

„Musíme být Barca, musíme být odvážní, pokud nechceme prohrát. Všichni musíme myslet pozitivně, i my jsme měli jako každý tým pár špatných dní, ale ať se nikdo nedomnívá, že nás Real snadno porazí,“ dodal devětadvacetiletý špílmachr.

Barcelonu ale nečeká nic jednoduchého. „Bílý balet“ v čele s kanonýrem Cristianem Ronaldem nepoznal ve španělské lize hořkost porážky od loňského října, když ho v předchozím El Clásicu zdolala právě Barcelona.

Ancelotti: La Liga je zdravá. Má Real nejlepší formu v Evropě?