Osm možných přestupových hvězd, které by v létě notně okysličily PL

Premier League v posledních letech trochu ubrala ze svého lesku na úkor jiných světových soutěží. I to může být důvod, proč by se kluby v létě měly pokusit ulovit některého z níže zmíněných borců.

Osm možných přestupových hvězd, které by v létě notně okysličily PL
Chelsea i Liverpool nasázeli 6 branek, Rooney řídil výhru United

Toni Kroos

Záloha Bayernu Mnichov je nabitá k prasknutí, proto se Kroosovi nedostává tolik prostoru, kolik by si šikovný tvůrce hry zasloužil a úplně nekvituje politiku Pepa Guardioly v podobě točení sestavy. Více než nahlas se spekuluje o zájmu Man U, který potřebuje posílit kádr novými tvářemi jako sůl. Kroos by mohl být tím pravým ořechovým.

Dani Alves

Brazilský fotbalista je sice povoláním krajní bek, avšak při pohledu na jeho hru má člověk občas pocit, že spíše v Barceloně plní roli křídla. V Katalánsku jsou s přínosem zkušeného borce více jak spokojení, avšak možná i Alves dostane chuť okusit fotbalový chlebíček na Ostrovech. Logickou volbou by byl Arsenal, který se chystá opustit Sagna. Ruku na srdce, Brazilec by ho zastoupil levou zadní.
[break]Mourinho: Dočkat se toho co Wenger, budu nejšťastnější člověk na světě

Édinson Cavani

V létě přišel s velkou pompou a za neuvěřitelnou částku do PSG Cavani a vypadalo to na dlouholetý sňatek. Avšak možná trochu překvapivě se Uruguayci pod Eiffelovkou nelíbí, během letního přestupového období by tak opět mohl změnit dres. Nejvíce jeho služby zajímají Chelsea a Manchester United.

Arda Turan

Loupežník z Madridu uvízl na radaru hned několika celků Premier League. Turecký ofenzivní záložník přitahuje především Liverpool, který by tímto borcem chtěl ještě posílit svou útočnou řadu.

[break]Bayern dostal United, Real zase Dortmund, Paříž čeká Chelsea

Arturo Vidal

Klíčový borec turínského Juventusu se už několik sezón prezentuje skvělými výkony, které nemohou nechávat světové kluby chladnými, a tak na jeho služby se pomalu začíná stát zástup. Nejvíce se o něj zajímá klub z Old Trafforf, který musí v létě razantně reagovat na letošní trápení. Chilan by mohl přinést opravdu pořádnou přidanou hodnotu.

Mario Balotelli

Zlobivé dítě světového fotbalu, ale také střelec k pohledání, přesně takový, který chybí Arsenalu. Při vší úctě k Giroudovi to není snajpr těch nejlepších světových parametrů a Kanonýři musí notně sehnat opravdového šutéra. Spekuluje se právě o Balotellim. Zvládl by těžkou misi spojenou se zkrocením Maria Wenger?
[break]Přímý postupující do LM? Čeká nás boj se Švýcary a Řeky

Marco Reus

Blonďatého německého reprezentanta nelze na hřišti přehlédnout a je skutečnou hvězdou Dortmundu. Jenže celek z Vestfálska může o klíčového muže v létě přijít. O služby ofenzivního klenotu se v létě budou přetahovat oba kluby Manchesteru. Nebude se však smát třetí vzadu Chelsea?

Diego Costa

Velký objev posledních měsíců a nově také španělský reprezentant. Costa se nakonec do rodné Brazílie na Mundial dostat může, nikoliv však v kanárkovém dresu, ale v tom španělském. Je dost dobře možné, že už v tu dobu také nebude hráče Atletica. O jeho služby totiž mohutně stojí Chelsea, kde si Mourinho stěžuje na chybějícího gólového zabijáka, ale také Arsenal. Každopádně to v létě vypadá na Londýn.