Koho koupí United za 100 milionů liber? Zde je seznam

Manchester United si letošní sezonu za rámeček rozhodně nedá. Po další porážce na Old Trafford se opět vzdálila jeho šance na účast v evropských pohárech. Svěřenci Davida Moyese totiž v městském derby nestačili na City, se kterým prohráli 0:3. Co dál? Letos už asi nic, takže aktivita se dá očekávat až v létě a to na přestupovém trhu.

Koho koupí United za 100 milionů liber? Zde je seznam
Moyes se už sešel s jedním z šéfů klubu Edem Woodwardem, s nímž konzultoval finanční možnosti „Rudých ďáblů“. Bývalý kouč Evertonu dostane podle britského tisku na posily 100 milionů liber a bude mít za úkol okysličit tým úřadujícího mistra.

V hledáčku Manchesteru je například obránce portugalského Porta Eliaquim Mangala, levý bek Southamptonu Luke Shaw, záložník Juventusu Turín Paul Pogba a jeho kolega Arturo Vidal, dále pak talent z Bayernu Toni Kroos či jeho spoluhráč z německého národního týmu Marco Reus.

Přitom například Pogbu Manchester v roce 2011 do Turína poslal jako nepotřebného, jenže mezitím se z francouzského reprezentanta stal základní stavební kámen Juventusu.

Drtivá většina těchto jmen by přišla hodně draho. Třeba takový Carvalho je ceněn na 37 milionů liber a kromě Manchesteru se o něho zajímá i francouzské Monaco, které by jedenadvacetiletého Portugalce rádo získalo.

Nejlepší mužstvo světa současnosti a budoucnosti?

Osm možných přestupových hvězd, které by v létě notně okysličily PL

8 nejlepších obránců Premier League právě probíhající sezóny