Scholes: Fanoušky Arsenalu lituji, Rosický nebo Özil nejsou lídři

Arsenal sice dělí od prvního místa Premier League sedm bodů a to má oproti lídrovi odehrán o jeden zápas méně, nicméně pokud je někdo ohledně vítězných ambic "Kanonýrů" optimista, bývalý středopolař Manchesteru United Paul Scholes to není...

Scholes: Fanoušky Arsenalu lituji, Rosický nebo Özil nejsou lídři
Moyes: Doufáme, že nám přestavba kádru nezabere tolik času

Jen připomínáme, že ze dvou posledních ligových soubojů vytěžili Szczesny a spol. pouhý bod a čelo jim mírně pouteklo.

"Je mi líto fanoušků Arsenalu, zažívají každý rok to samé. "Gunners" zacítí šanci na titiul, přijedou na Stamford Bridge a vybouchnou. Příznivci sice očekávají, že tým z Emirates Stadium o titul ještě zabojuje, ale podle mého názoru je od něj Arsenal vzdálen na milion mil. Chybí mu lídři," citoval legendu Manchesteru United portál profutbal.sk.

A co Wengerovu (ne až tak mladému) souboru chybí k tomu, aby na cennou trofej mohl pomýšlet?

"Arsenal proti Chelsea kapituloval a tak je to vždy, když hraje proti nejlepším týmům Premier League. Hráči jako Arteta, Rosický, Cazorla nebo Özil nejsou lídry, jakými byli ve své době Tony Adams, Martin Keown či Patrick Vieira. Současní borci prohrávají o dva góly ale dělají pořád to samé - jdou dopředu, párkrát si pěkně přihrají, ale když ztratí míč, už se neunavují běžet zpět," kritizoval aktuálně čtvrtý celek tabulky devětatřicetiletý internacionál Paul Scholes.

Mimochodem, dokážete si představit, co po této těžké kritice londýnskému mužstva musí Scholes říkat na své United?

Video: Džeko popravil United, Wilfried rozesmutnil Arsenal