Svěrkoš: Věřím, že si v první lize zase s Barošem zahrajeme

Dvaatřicetiletý útočník Milan Baroš rehabilituje po zimní operaci zkříženého vazu v levém koleni v České republice a při té příležitosti si nenechá ujít ani svůj srdeční klub Baník Ostrava, jehož z tribuny povzbuzoval také v pražském Ďolíčku, odkud si Frydrych a spol. odvezli bod za bezgólovou remízu.

Svěrkoš: Věřím, že si v první lize zase s Barošem zahrajeme
Komňacký: Odjíždíme zklamaní

Bývalý stratég Ružomberoku či Jablonce František Komňacký jeho náklonost ke klubovým barvám potvrdil: "Bary je baníkovec. Bydlí sice v Praze, ale srdcem zůstal na Moravě. V Brně byl v kabině před zápasem povzbudit mužstvo," prozradil na webu isport.blesk.cz kouč ostravského souboru František Komňacký.

V kuloárech se začíná mluvit o tom, že by se mohl někdejší útočník Lyonu, Portsmouthu, Aston Villy, Liverpoolu či Galatasaraye vrátit od sezóny 2014/2015 opět na Bazaly: "Musí se dát zdravotně do pořádku, nemůžu mluvit za něj. Určitě si umím představit, že by od nové sezony pomohl Baníku. Je to hráč, který má stále zvuk," pokračoval v rozhovoru pro Deník Sport trenér ostravského výběru.

Ministr vnitra: Kluby s chuligány nebojují

V návrat dlouholetého českého reprezentanta, jenž se s mezinárodní kariérou rozloučil po Euru 2012, doufá také třicetiletý útočník Václav Svěrkoš: "Věřím, že je dost pravděpodobné, že se dokážeme zachránit a zahrajeme si v první lize s Milanem zase spolu," uzavřel na stránkách Deníku Sport další světoběžník Václav Svěrkoš.

Než se rodák z Vigantic zranil, za turecký Antalyaspor zasáhl do třinácti soutěžních zápasů turecké první ligy a na své konto si připsal dvě branky. V základní sestavě se však objevil jen třikrát a na hřišti strávil 410 minut čistého času.

5 fotbalových bestií, které možná straší obránce i ve spaní