Další trable pro United, přišli o Rooneyho

Jako by těch starostí neměl nástupce Sira Alexe Fergusona na lavičce Manchesteru United David Moyes v letošním ročníku dost. V Premier League jeho svěřenci strádají a bojují o samotnou účast v pohárové Evropě pro příští rok, v Lize mistrů čelí obhájci trofeje Bayernu Mnichov, přišli o kanonýra Robina van Persieho a nyní se zranil i druhý útočník Wayne Rooney.

Další trable pro United, přišli o Rooneyho
Anglický reprezentant si přivodil zranění palce u nohy a pro klubové lékaře tak začíná závod s časem. Pokud se jim totiž Rooneyho nepodaří dát do pořádku před odvetou Ligy mistrů, mohou „Rudí ďáblové“ na postup takřka jistě zapomenout.

Do zápasu proti Newcastlu nenastoupí zcela jistě, otázkou tak je, jak rychle se dokáže uzdravit. Osmadvacetiletý útočník se pokusí udělat vše pro to, aby byl na Bayern připravený, v což bude doufat i Moyes.

„Wayne má z úvodního čtvrtfinálového duelu proti Bayernu ošklivě poraněný palec. Kvůli tomu nebude hrát v lize a dost možná přijde i o Ligu mistrů. Musíme to nyní bedlivě sledovat a dopřát mu veškerou péči,“ řekl Moyes pro klubovou televizi.

10 evropských klubů s největšími dluh