Nejlépe placený hráč české ligy? Horváth ani Lafata to není...

Nejlépe placený hráč české ligy? Horváth ani Lafata to není...

Nejlépe placený hráč Gambrinus ligy? Pokud byste ho hledali ve Viktorii Plzeň či Spartě Praha, bylo by to vedle. Jedná se totiž o útočníka Sigmy Olomouc, konkrétně Davida Depetrise.

Jak dopadla potyčka Petržely s Frýdkem? Hráči vyvázli s důtkou

Argentinský rodák se slovenským pasem má podle deníku Blesk vydělávat kolem 800 tisíc korun měsíčně. Neplatí ho však hanácký klub z Androva stadionu, nýbrž jeho domovský klub Rizespor, který ho uvolnil do České republiky na hostování.

Bývalý střelec Trenčína, jenž vyhrál v sezóně 2012/2013 střeleckou tabulku Corgoň ligy a to v ní působil pouze na podzim, má v Turecku kontrakt ještě na dva a půl roku a jeho další budoucnost v Olomouci, za kterou se dosud trefil dvakrát, je tedy nejistá.

O kolik Bazaly sníží kapacitu a kdo všechno nebude vpuštěn?

"Vím, že David má v Turecku vysokou smlouvu, ale sumu neznám a ani ji nepotřebuji znát. Platí ho Turci. To, co mu dáváme my, je klasický plat a v týmu rozhodně není nejvyšší. Konkrétní být nemohu," citoval portál profutbal.sk předsedu představenstva Sigmy Josefa Lébra.

Průměrný plat prvoligového fotbalisty v České republice by se měl pohybovat okolo 60 tisíc korun měsíčně. Největší hvězdy soutěže jsou však jinde - Pavel Horváth by měl vydělávat odhadem půl milionu měsíčně, Radoslav Kováč 400 tisíc a David Lafata 250 tisíc měsíčně.

Lafata: Bude to vyhecované a bude to i hodně bolet