Podolski dvěma góly utnul sérii Arsenalu bez výhry

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči Arsenalu porazili v anglické lize West Ham 3:1 a v souboji o čtvrté místo zajišťující účast v Lize mistrů opět o bod přeskočili Everton, který má ale odehrán o zápas méně. Dvěma góly se na vítězství, kterým Arsenal ukončil sérii čtyř ligových zápasů bez výhry, podílel Lukas Podolski.

Liverpool, Atlético a Juventus dokazují, že peníze nejsou vše

Německý reprezentační útočník se poprvé trefil krátce před přestávkou, kdy odpověděl na vedoucí gól Matta Jarvise. Deset minut po změně stran dostal Arsenal do vedení 20. soutěžním gólem v této sezoně Olivier Giroud. Podolski zpečetil vítězství v 78. minutě.

Arsenal, v jehož dresu nastoupil v základní sestavě Tomáš Rosický, působil zpočátku unavenějším dojmem. Nakonec ale dokázal navázat na sobotní postup do finále Anglického poháru.