O zápasy MS v Brazílii je zájem. Dvě třetiny jsou vyprodány!

Téměř dvě třetiny zápasů byly vyprodány jen několik hodin poté, co dnes v poledne spustila FIFA poslední fázi prodeje vstupenek na mistrovství světa v Brazílii. Pět hodin po zahájení online předprodeje, v němž bylo k dispozici 200 tisíc lístků, byly k mání vstupenky už jen na 20 z 64 zápasů.

O zápasy MS v Brazílii je zájem. Dvě třetiny jsou vyprodány!
6 možných přestupů mezi kluby Premier League

V nabídce už nebyla desítka zápasů, která je vyprodána. Jde o finále, zahajovací zápas Brazílie - Chorvatsko a duely Mexiko - Kamerun, Anglie - Itálie, Argentina - Bosna a Hercegovina, Brazílie - Mexiko, Španělsko - Chile, Kamerun - Brazílie, Chorvatsko - Mexiko a Austrálie - Španělsko.

Nejvíce volných míst je nyní na utkání Bosny s Íránem v základní skupině, který se bude hrát ve městě Salvador na severovýchodě Brazílie. Ve vyřazovací fázi už jsou k dispozici vstupenky jen na několik málo duelů.

Dosud se prodalo či rozdalo přes dva a půl milionu vstupenek, milion z nich si zajistili fanoušci z domácí Brazílie. Ve velkém se na turnaj chystají také fandové z USA, Austrálie, Anglie či Kolumbie. Po této online prodejní fázi budou vstupenky k dispozici už jen v oficiálních stáncích FIFA v dějišti šampionátu.

"Do startu zbývají už jen necelé dva měsíce a pro fanoušky jde o poslední možnost, jak si zajistit vstupenky. Nepochybuji, že o ně bude velký zájem," předpověděl před dnešním zahájením prodeje marketingový ředitel FIFA Thierry Weil.

V Itálii klesají návštěvy. Stále jsou však páté nejvyšší na světě