Šok pro City: Remíza s posledním Sunderlandem

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči Manchesteru City remizovali v dohrávce 26. kola anglické ligy s posledním Sunderlandem 2:2 a v souboji o titul nečekaně klopýtli. Mají sice zápas k dobru, ale na vedoucí Liverpool ztrácejí šest bodů a na Chelsea čtyři.

Nahradí Deulofeua Danny?

Manchesterský celek přitom bleskově udeřil, už v druhé minutě skóroval po Agüerově kolmé přihrávce Fernandinho, jenže v 73. minutě Wickham vyrovnal a krátce nato dokonce poslal hosty do vedení. Zaskočený favorit už dokázal jen vyrovnat, v 88. minutě se o to postaral Nasri. Sunderland si po pěti porážkách připsal bod, na nesestupové 17. místo jich nicméně ztrácí ještě šest.

Ani Everton, který se mohl posunout na čtvrtou pozici před Arsenal, doma neuspěl. S Crystalem Palace prohrál 2:3, jeho sedmizápasová vítězná série se uzavřela a čtyři kola před koncem soutěže zůstal bod za postupovými příčkami do Ligy mistrů.

Anglická liga - 26. kolo:

Everton - Crystal Palace 2:3 (61. Naismith, 86. Mirallas - 23. Puncheon, 49. Dann, 73. Jerome)
Manchester City - Sunderland 2:2 (2. Fernandinho, 88. Nasri - 73. a 83. Wickham)