Přetáhne Koscielnyho ambicióznější konkurence z ostrovů?

Přetáhne Koscielnyho ambicióznější konkurence z ostrovů?

Jak píše France Football, agent ostříleného francouzské beka Laurenta Koscielnyho z Arsenalu byl kontaktován dalšími anglickými velkokluby Manchesterem United a Chelsea.

10 týmů Premier League, které vydaly nejvíce peněz na plat

Stéphane Courbis, agent hráče, jenž utvořil společně s Per Mertesackerem jednu z nejlepších stoperských dvojic Premier League, prozradil, že už měl v posledních měsících telefonáty s United, Chelsea, Bayernem Mnichov, Barcelonou i Monakem.

United řeší situaci zejména kvůli tomu, že ztratí svého kapitána Nemanju Vidiče, jenž se přesunuje do Interu Milán. Ještě více pravděpodobněji se jeví Chelsea.

Barcelona má zakázané přestupy na nejbližší dvě přestupová období, takže jí by se nic týkat nemělo. Ovšem ještě je tu možnost úspěšného odvolání a na Camp Nou také budou prioritně řešit náhradu za Carlese Puyola.

Liverpool, Atlético a Juventus dokazují, že peníze nejsou vše

Osmadvacetiletý rychlostně vybavený hráč má všechny atributy k tomu, aby se neztratil ani v kádru německého vládce Bayernu Mnichov, ale to už bychom zbytečně moc spekulovali.

Pravda je taková, že francouzský reprezentant s minulostí v Guingampu, Tours či Lorientu má na Emirates Stadium platnou smlouvu až do června 2017, což znamená, že Arsenal bude mít při případném vyjednávání velmi silnou pozici.

Když ho "Gunners" z Ligue1 kupovali, vysázeli za něj 12,5 milionu eur. Současná cena určitě nebude menší...

5 důvodů, proč by mohl Manchester United vyhrát za rok titul

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.