Odstavený Tévez nebude na mistrovství Argentinu ani sledovat

Odstavený Tévez nebude na mistrovství Argentinu ani sledovat

Ostřílený snajpr Carlos Tévez nejeví zájem o účast v argentinském dresu na blížícím se světovém šampionátu. Hlavní trenér jeho země Alejandro Sabella ho ostatně přehlíží již několik let.

Přetáhne Koscielnyho ambicióznější konkurence z ostrovů?

Akci roku v podobě MS 2014 nehodlá - podobně jako třeba v baráži vyřazený Zlatan Ibrahimovič - ani sledovat: "Ne, nemyslím si, že se budu dívat na zápasy Argentiny. Místo toho mám v plánu jít se svou ženou a dětmi do Disneylandu," prozradil bývalý střelec obou velkoklubů z Manchesteru.

S trenérem Argentiny nechce bojovat přes média, takže zůstal diplomatem: "Když jsem působil v Corinthians, měl jsem se Sabellou vynikající vztah. Nikdy jsme neměli žádné problémy a vždycky byl mezi námi respekt," pokračoval Tévez.

Svěřenec Antonia Conteho přiznal, že je jeho absence velmi diskutovaným tématem, ale už to podle svých slov dokázal hodit za hlavu: "Každý se mě ptá, proč nejsem v národním mužstvu, ale nemohu odpověděť, protože by to nebylo uctivé. Tak se zkrátka věci mají. Pokud turnaj vyhraje, každý mu bude děkovat za rohodnutí, jaké učinil. Jakmile dokončím oslavy vítězství v Juventusu, půjdu do Disneylandu," zopakoval renomovaný třicetiletý kanonýr, jenž v Serii A bojuje o střeleckou korunu a aktuálně je druhý.

Atlético přijde o svou hvězdu, Costa se dohodl s Chelsea