Thohir: Chci mít Inter zpět v Top 10. S Džekem či Torresem?

Thohir: Chci mít Inter zpět v Top 10. S Džekem či Torresem?

Indonézský prezident Interu Erick Thohir hodlá v příštích letech po dvou nevýrazných sezónách vrátit milánským "Nerazzurri" reputaci i lesk. V létě 2014 lze kromě omlazení současného kádru očekávat, že do Milána přijde také nějaké velké jméno...

Pogba neodejde, zní z Turína

Aktuálně posílá světový tisk na stadion Giuseppe Meazzy trio Edin Džeko, Fernando Torres a Alvaro Morata. Thohir přiznává, že jeden z nich by byl skvělým doplňkem nedávných posil Brazilce Hernanese a Srba Vidiče, jenž tedy z Old Trafford teprve dorazí.

"V příštích dvou až třech letech chceme z Interu udělat zdravý klub. Vím, že kolem krouží jména jako Džeko, Torres a Morata. Pokud jeden z nich přijde, bude to dobré," potvrdil mediální spekulace první muž týmu, který bojuje o účast v Evropské lize.

Po sestupu půjde do AC Milán?

Jen u zahraničních akvizic by však posilování skončit nemuselo: "Budeme se také snažit přivést nějaké Italy, ale s ohledem ke klubové historii to není povinnost ani priorita," pokračoval první muž předního italského s osmnácti ligovými tituly na kontě.

Vítězi Ligy mistrů z roku 2010 už také začíná chybět nejprestižnější evropská soutěž. Nemluvě o s ní spojených nezanedbatelných příjmech: "Do dvou tří let bychom také rádi hráli opět Ligu mistrů. Musíme vyrovnat průměrný věk týmu, který bude 26,2 let starý. Když hrajete i třikrát týdně, je to potřeba," doplnil funkcionář.

"V tuto chvíli je Inter mezi TOP 15 fotbalovými značkami na světě. chceme ho vrátit mezi TOP 10," přednesl budoucí díl ambiciózní Morattiho nástupce.

Odstavený Tévez nebude na mistrovství Argentinu ani sledovat


[img id="43965"]