Juventus nezaváhal a titul může slavit už příští týden

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Juventus Turín udělal další krok v útoku na 30. mistrovský titul. V dohrávce 35. kola italské ligy porazil Sassuolo 3:1 a po čtvrtém vítězství za sebou vedou tři kola před koncem sezony před AS Řím o osm bodů.

8 největších favoritů na titul MS v Brazílii

Sassuolo, které bojuje o záchranu, dostal do vedení už v 9. minutě Simone Zaza. Favorizovaným hostům zajistil vyrovnání deset minut před přestávkou Carlos Tévez, který se 19. gólem v sezoně dotáhl v tabulce střelců na druhé místo.

Ve druhém poločase přidal druhý gól Claudio Marchisio, který se trefil krásnou ranou z první v pokutovém území. Skóre pečetil čtvrt hodiny před koncem Fernando Llorente.

Juventus může slavit titul příští týden, pokud vyhraje pondělní utkání s Bergamem, nebo pokud AS Řím zaváhá v nedělním duelu s Catanií. Už ve čtvrtek ale turínský velkoklub čeká odveta semifinále Evropské ligy, úvodní duel s Benfikou Lisabon italský tým prohrál 1:2.

Italská fotbalová liga - 35. kolo:

Sassuolo - Juventus Turín 1:3 (9. Zaza - 35. Tévez, 58. Marchisio, 76. Llorente).

Robben: Chceme se stát nejlepším týmem historie