Simeone: Čekají nás 3 neuvěřitelné týdny plné emocí a ryzího fotbalu

Atlético Madrid si prohrou 0:2 v Levante zkomplikovalo cestu za prvním titulem od roku 1996, jeho trenér Diego Simeone ale o dobrou náladu nepřišel. Argentinský kouč se těší na dramatický ligový finiš, v němž bude Atlético hájit těsný náskok před druhou Barcelonou a třetím Realem Madrid.

Simeone: Čekají nás 3 neuvěřitelné týdny plné emocí a ryzího fotbalu
12 nejpopulárnějších hráčů současného fotbalového světa

"Prohráli jsme a čekají nás tři týdny plné emocí a ryzího fotbalu. Liga je teď velmi zajímavá," citovala agentura Reuters Simeoneho. Jeho tým vede ligu o tři body před Barcelonou, která o víkendu remizovala 2:2 s Getafe, Real rovněž po výsledku 2:2 s Valencií zaostává o pět, ale má jedno utkání k dobru.

"Budu se opakovat - pořád soupeříme s dvěma velmi silnými rivaly, kteří moc bodů neztrácejí," dodal Simeone, kterého s Atléticem do konce nejvyšší španělské soutěže čekají zápasy s Málagou a v posledním kole s Barcelonou. Navíc také nastoupí proti Realu ve finále Ligy mistrů.

"Budou to tři neuvěřitelné týdny. Připravujeme se, jako by nás čekaly tři finálové zápasy. Hned ten první přijde teď v neděli proti Málaze," prohlásil čtyřiačtyřicetiletý Simeone, který byl u posledního titulu Atlética jako hráč. Teď může s klubem triumfovat i jako trenér a po deseti letech ukončit nadvládu Barcelony s Realem.

Atlético překvapivě narazilo, remízu Realu zachraňoval Ronaldo