Rýsuje se hvězdný přestup v Premier League?

Manažer Liverpoolu Brendan Rodgers se netají obdivem ke kapitánovi Southamptonu Adamu Lallanovi a pětadvacetiletého záložníka by moc rád viděl na Anfield Road. Musí si však stoupnout do fronty, o žádaného borce totiž mají zájem i další kluby včetně Chelsea, Manchesteru United či Tottenhamu Hotspur.

Rýsuje se hvězdný přestup v Premier League?

5 klubů Premier League s největšími příjmy v minulé sezóně

Je tak velmi pravděpodobné, že Southampton svého kapitána neudrží, na druhou stranu byxsi zase hodně finančně polepšil. „Černé kočky“ mají ve svém středu řadu velmi mladých a velmi talentovaných hráčů jako jsou osmnáctiletý Luke Shaw či devatenáctiletý Calum Chambers.

I o ně je mezi evropskými velkokluby obrovský zájem a především v případě Shawa by bylo jeho setrvání v Southamptonu takřka zázrakem.

„Adam je úžasným hráčem,“ nešetřil chválou Rodgers na adresu pětadvacetiletého borce, jemuž se však ze Southamptonu ani příliš nechce. Ve čtvrtek totiž poté, co získal klubovou cenu pro hráče roku, řekl, že chce zůstat.

„Klub pro mě znamená všechno. Jsem v Southamptonu od 12 let a rád bych svou další fotbalovou budoucnost spojil právě se Southamptonem. Mám skvělý vztah s fanoušky a vůbec se všemi,“ citují Lallanu stránky goal.com.

10 nejlepších atmosfér na evropských stadionech?