Sňozík vychytal třináctou nulu, na Konatého neměl ani Kincl

Pětatřicetiletý Jan Fíček, kapitán Meteoru Praha VIII, dosáhl v utkání 27. kola ČFL s Převýšovem hattricku. Nováčkovi soutěže to ale k vítězství nestačilo, zápas skončil remízou 3:3 a tým z Prahy-Libně tak v třetí lize stále ještě nemá jistotu záchrany.

Sňozík vychytal třináctou nulu, na Konatého neměl ani Kincl
Limberský o obraně Plzně: Bylo to hodně zpřeházené, musel jsem se smát

V Praze se hrálo také utkání Sparty B s Jirny. Mladíci v rudých dresech vyhráli na Strahově 2:1 zásluhou dvou tref Tiémoka Konatého, fotbalisty z Pobřeží slonoviny. Za hosty se trefil jednačtyřicetiletý veterán Marek Kincl z penalty.

Sparta B se díky tomuto vítězství opět dotáhla do skupiny mužstev s reálnou nadějí vyhrát ČFL. Šest kol před koncem vede Kolín, který jako první dosáhl padesátibodové hranice. Tři body na něj ztrácí kvartet pronásledovatelů Chrudim, Jirny, Sparta B a Králův Dvůr, jež od sebe dělí jen skóre.

Mezi touto skupinou mohla figurovat rovněž exdruholigová Čáslav, jenomže si odvezla porážku 1:4 z Karlových Varů, a tak je o další tři body zpět na šesté příčce. Karlovarští navzdory tříbodovému zisku zůstávají nadále ve velmi složité situaci na 16. místě tabulky, neboť z ČFL letos sestoupí čtyři mužstva.

Třináctou vychytanou nulou v sezoně na sebe upozornil štěchovický brankář Radek Sňozík, jeho tým hrál doma s Chomutovem 0:0. Již ve středu 14. května má ČFL na programu předehrávané 34. kolo, vedoucí Kolín se v něm střetne s Kunicemi.

Deset nejlepších hráčů v Evropě


[img id="44279"]