Zapomeňte na Vidala i Llorenteho, vyslal jasný vzkaz Juventus

Zapomeňte na Vidala i Llorenteho, vyslal jasný vzkaz Juventus

Nejen Turínem třásly spekulace, že pakliže bude chtít "Stará dáma" udržet Paula Pogbu, kvůli zlepšení finančních podmínek bude muset prodat jiného šikovného záložníka Artura Vidala.

Nový trenér Barcelony slíbil fotbal, který budou davy milovat

Trenér Juventusu Antonio Conte to však popřel. V létě podle jeho slov nejlepší italský celek posledních tří let nepřijde ani o bývalého hráče Leverkusenu, ani o střelce Fernanda Llorenteho.

"Lví král", jenž má za sebou na Apeninském poloostrově první rok, má být údajně v hledáčku Barcelony, jejíž nový trenér Luis Enrique si ho měl vysnít na hrotu nového katalánského útoku. Vidal, který patří na svém postu mezi nejlepší hráče světa, pak zajímá Manchester United i Real Madrid.

Conte, o jehož budoucnosti už bylo popsáno také spoustu novinového papíru, řekl jasně, že opory zůstávají i pro ročník 2014/2015: "Ano, Vidal zůstává a určitě v našem dresu odehraje ještě minimálně jednu sezónu," prozradil renomovaný stratég.

LLorenteho 16 branek není na rozkoukávací rok málo: "Fernando je pro náš tým nesmírně důležitý hráč a v klubu proto zůstane ještě dlouho. Kvůli Llorentemu jsme ostatně změnili i náš styl hry, z čehož následně profitoval i Carlos Tévez," připomněl argentinského snajpra a třetího nejlepšího střelce nedávno skončeného ročníku Serie A s devatenácti brankami Conte.

5 hvězdných hráčů, kteří mohou letos v létě opustit Itálii

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.