Barcelona rozjela další boj o Matu

Barcelona je připravena znovu nastartovat boj o záložníka Manchesteru United Juana Matu. Svůj zájem o něj projevila již v lednu, kdy ho označil José Mourinho v Chelsea za přebytečného a ze Stamford Bridge ho uvolnil. Nyní je připravena znovu učinit nabídku, která by španělského záložníka přiměla přesunout se do katalánského velkoklubu.

Barcelona rozjela další boj o Matu

Nový trenér Barcelony slíbil fotbal, který budou davy milovatUnited si v příštím ročníku nezahrají Ligu mistrů, což by mohlo být hlavním argumentem pro odchod Juana Maty z Old Trafford. Jeho cena se pohybuje kolem 45 milionů liber. Nový kouč Barcelony Luis Enrique by rád posílil zálohu svého týmu a šestadvacetiletý Španěl se jeví jako dobrá volba.

Mata by tak mohl nahradit Pedra nebo Alexise Sancheze, kteří by v létě měli Camp Nou opustit. Bude hodně záležet na plánech trenéra United Louise van Gaala, jak mu bude tento záložník zapadat do jeho konceptu hry. Matovi schopnosti obdivuje šéf Barcelony Andoni Zubizarreta, který by z něj rád učinil letní posilu.

Cazorla a Silva lákají Iniestu do Anglie, napodobí Valdése?